2019-07-24 Wed: KONKURS TDC-III...

$0.03

0.16 $ earned

80 views

Click to zoom in
Emerald-FX
Emerald-FX added a new post
last year

W oczekiwaniu na farta.....czyli liderzy bójcie się i bądźcie czujni :-)
Wygląda na to, że Paweł Augustyn próbuje powtórzyć numer Dawida z ostatniego konkursu i obstawia spadek DAX'a na 'full'. Trochę się zainteresowałem, bo z rynku płyną wieści o kiepskich wynikach Deutsche Banku, którego marne notowania spadają o kolejne 5% po ogłoszeniu strat w Q2. Na obecną chwilę, DAX trochę skorygował z dzisiejszego szczytu, ale bez przekonania, tzn. krachu, który Pawłowi bardzo poprawiłby wyniki, jak na razie nie ma, ale do końca konkursu pozostało jeszcze trochę czasu i kto wie. W sumie to byłoby ciekawie, bo niewykluczone, że zmusiłoby kogoś z czołówki do zaryzykowania większych trejdów w celu utrzymania pozycji.

 • 3
 • Comment
  17
ADD IMAGE
 • Paweł Augustyn
  Paweł Augustynlast year

  Nawet jak spadnie to i tak du**, bo toxic ma jeszcze więcej selli. Także nie dość że liczę na spadki na daxie to liczę że jak się pojawią to Toxic nie wytrzyma i zamknie swoje pozycje wcześniej. Gra niczym o tron :)

  2
  • Emerald-FX
   Emerald-FXlast year

   Wow, to zaskoczenie, bo jeszcze niedawno miał pozycję na tylko 1K, więc sądziłem, że osiadł na laurach i już wita się z gąską :-)
   A tu jak widać lider jest czujny.
   No cóż, w takim razie cała reszta musi zacząć się modlić o wzrosty :-).........i to takie poważne, ale na to mała szansa.

   1
   • Emerald-FX
    Emerald-FXlast year

    Nie wiem na ile dane są aktualne, ale z danych TDC wynika, że stratne pozycje ma na ok 18K, na koncie zostało jeszcze trochę ponad 26K, to przy takim 'wystawieniu' i braku SLs jakaś mała szansa jest, że modlitwy mogą zostać wysłuchane :-)
    No i OILSZEJK z kapitałem trochę ponad 36K wysunął się…
    Show more

    0
    • Emerald-FX
     Emerald-FXlast year

     24.07.2019 Kapitał Toxica od dzisiejszego wcześniejszego wpisu spadł z 26K do 15K. Jeżeli jutro DAX będzie szedł do góry w takim tempie to spadnie poniżej $7K. No nic, zaciskamy pośladki i czekamy, może spadnie i będziemy świętować alleluja :-)
     Jeżeli otworzył te pozycje przez Pawła, to będzie go przeklinał…
     Show more

     0
     • Emerald-FX
      Emerald-FXlast year

      NO nie wiem, czy hazardowe zagranie Pawła nie wyrzuciło go z konkursu, bo teraz DAX (00:24, Czwartek) jest 12572, a ostatnie zamknięcie zarejestrowanie na koncie to 12550.54 i 'dostępny kapitał' tylko $7.661.48.
      Lepiej nie uaktualniać konta i czekać, aż DAX spadnie poniżej ostatniego notowania…
      Show more

      0
      • Paweł Augustyn
       Paweł Augustynlast year

       Tym razem nie siadło, odpadłem :)

       1
      • BitBoylast year

       No toxic narobił sobie mega dużej poduszki więc do wykluczenia jeszcze troche. a Paweł Augustyn już chyba nie jest w konkursie

       0
      • Emerald-FX
       Emerald-FXlast year

       Trudno Pawle, do następnego....cena otarła się o 12600...ciekaw jestem w jakim dołku było wówczas konto Toxic'a. Da się to policzyć?

       1
      • Show all
     • Emerald-FX
      Emerald-FXlast year

      Oooo bojku, a co się stało annieFX??? Przecież była murowanym kandydatem na podium :-(

      0
      • Emerald-FX
       Emerald-FXlast year

       Pawle, gdybyś poczekał do dzisiaj lub chociaż wczoraj to Toxica byś nie pokonał, ale pewnie byś wylądował w okolicach 2 miejsca.
       No nic, dobra lekcja, aby sprawdzać kiedy Draghi przemawia. Mnie by to umknęło, bo generalnie rozgrywam wykresy,a nie newsy, ale może w przyszłości coś się pod tym względem…
       Show more

       0
       • Emerald-FX
        Emerald-FXlast year

        W sumie to ciekawe kto się kryje pod tą ksywą (Toxic). Speculator z poprzedniego konkursu niby zarejestrował konto, ale nie zauważyłem, aby handlował (ale muszę to sprawdzić, może po cichu odpadł), a po drugim konkursie w którym handlował na dużo mniejszym lewarze niż pozostali uczestnicy, stawiałem… Show more

        0