2019-08-22 Thu: Fractal Trading

$0.12

0.58 $ earned

29 views

Emerald-FX
Emerald-FX added a new post
2 years ago

W postcie zamieszczonym przez Dawida (sorry to był Bit Boy), znalazły się linki podrzucone przez BitBoy'a. Skorzystałem z chyba dwóch, po czym na You Tube wyskoczyły inne filmiki. Byłem zaskoczony, że Kamil i Damian ciągle działają, bo ten filmik który widziałem był z marca 2019, a poprzednie wywiady przeprowadzone z pracownikiem i klientami wyżej wymienionych miały już po 7-8 miesięcy. Nie mniej pod tym nowszym filmikiem są komentarze i wszystko to WAZELINA czyli, jacy to chłopcy są wspaniali. Nie był to czas zupełnie zmarnowany bo był link do myfxbook i historii ich konta, który sprawdziłem. Konto sporo do przodu, ale w tym roku na dzień dzisiejszy jest 22% na minusie. Nie wiem czy BitBoy miał to samo konto na myśli pisząc, że jest pod kreską 58%.
Ups, chciałem załączyć print screen z konta i zrobiłem to jak zawsze, ale wyskakuje, że plik jest za duży :-(
W każdym razie, jak ktoś ma jakieś doświadczenia z wyżej wymienionymi, albo coś ciekawego słyszał o ich działalności to miło będzie jak się podzieli. Podobnie jak TJS uważam, że takie nadużycia trzeba tępić. Nie rozumiem tylko skąd bierze się tylu naiwnych, którzy dają się skusić na ich oferty, tym bardziej, że jest to oczywiste wyciąganie kasy od frajerów. No cóż, myślę, że właściciele tego portalu powinni pod tymi filmikami reklamować się i przyciągać nowych traderów na TDC, bo tutaj przynajmniej nikt takich numerów nie wykręca.
No, chyba, że coś się zmieni :-)
W najgorszym wypadku potencjalny nowicjusz poszerzy swoją wiedzę nie narażając się na idiotyczne straty wynikające z oszustwa.
PS. BitBoy, skąd wziąłeś ten ujemny wynik na koncie -58% i sorry za zamieszanie z Dawidem. Zasugerowałem się artykułem w FX Mag w którym Dawid też coś nie coś o gościach napisał.

  • 3
  • Comment
    0
ADD IMAGE