5 miejsce w konkursie i 50 dolców w portfelu

$2.57

12.86 $ earned

6432 views

Click to zoom in
kuba_potacki
kuba_potacki added a new post
2 years ago

Wystartowałem w połowie miesiąca i konkurs zaczął się dla mnie kiepsko. Na początku wtopa z gbpusd na 15%, nieudany sell na daxie i us30. Pewnie już wszyscy myśleli, że odpadnę z rywalizacji!

Ale wróćmy do meritum - na czym zarobiłem? Kilka zleceń na złocie pozwoliły wyjść mi na zero, a mistrzowskie zagranie na korekcie wzrostowej po spadkach z 59 na 57 i później reverse i z powrotem dołączenie do spadków dało mi zdecydowanie ponad 80%. Momentami to byłem nawet 3 w rankingu. Momentami??? :(
Z późniejszych zagrań nie wyszło mi większość. Dobrze jeszcze zarobiłem na jednym dużym zagraniu na wti i na daxie z 18 sierpnia. Czym się kierowałem przy moich zagraniach? Intuicją.

[AKTUALIZACJA]
Muszę dorzucić jeszcze kilka słów, dzięki Emerald Fx
Nosa do spadków na daxie miałem, ale po osiągnięciu dobrego rezultatu na WTI stwierdziłem, że będę ryzykować mniej. Wynik 80% in plus uznałem, że przy tak małej grupie uczestników jest duża szansa, że pojawię się na podium. To mnie niepotrzebnie zafiksowało na ustawienie ciasnych niż zwykle SL'i na daxie i wybiło mnie dosłownie na szczyttach - 12560.

Wyżej nie pisałem o USDCAD, a tutaj też dobrze oceniłem rynek, jednak zbyt duże pozycje w nie do końca dobrym miejscu wymogły na mnie podjęcie decyzji pod wpływem emocji. Gdybym trzymał je do samego końca, razem ze spadającym później daxem albo przynajmniej jedno z tych dwóch Kamil i Anna byliby za mną. Macie szczęście!
Podsumowując - bardzo mi się podobała rywalizacja. Nie sądziłem że przy koncie demo pojawią się u mnie emocje o bycie na podium. Czekam na komentarz lidera! Czy będzie kolejna edycja?

  • 3
  • Comment
    3
ADD IMAGE