Akcje i firmy, które znasz

$0.02

0.07 $ earned

37 views

Emerald-FX
Emerald-FX added a new post
3 years ago

Garmin Ltd - bije szacunkowe analityków i idzie dzisiaj do góry o ponad 16%, jest blisko $83.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
A przy okazji nie byłbym sobą, gdybym nie dodał coś z naszego podwórka.
7 mld PLN - tyle wg ekonomistów Santandera kosztowała reforma emerytalna PiS w 2018 roku. Szacuje się, że obniżenie wieku emerytalnego tylko do października ubiegłego roku dodała 300 tyś. emerytów i rencistów.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
DOBRA ZMIANA i GPW: zaledwie 81 mln EUR wyniosła wartość ofert pierwotnych na GPW w 2018r. Tak źle nie było od 15 lat. Pytanie: dlaczego jest tak źle, skoro wg PiS'u jest tak dobrze jak nigdy do tej pory nie było?

 • 1
 • Comment
  3
ADD IMAGE
 • wieslaw moskalski
  wieslaw moskalski3 years ago

  nie wiedzialem ze interesuja Cie akcje,wyobraz sobie ze ja tez gram na cdf akcje i nawet dobrze mi idzie,ostatnio mialem na 5 wejsc 4 trafne kazde po 20pips,i wiesz co nie ma takiego stresu i straty czasu na obserwowaniu szybkich rynkow.Szczegolnie teraz niektorzy brokerzy oferuja akcje w bardzo malych… Show more

  1
  • Emerald-FX
   Emerald-FX3 years ago

   Wieśku, akcje mnie o tyle interesują, że .........biznesy jako takie są interesujące, ale na razie na nich nie gram. A o Garminie wspomniałem, bo wydaje mi się, że sporo ludzi zetknęło się z produktami tej firmy i będą ją kojarzyć. Może kiedyś również zacznę i na nich spekulować :-)

   0