Bitcoi, starcie dwóch formacji

$0.02

0.07 $ earned

36 views

Click to zoom in
JPK Traders
JPK Traders added a new post
3 years ago

Kapitalizacja całego rynku kryptowalut spadła z 270 mld $ w zeszłym tygodniu do 255 mld $ w chwili obecnej.Dominacja Bitcoina jest nadal na poziomie 47.5%, a więc bez zmian.

Z technicznego punktu widzenia cena doszła do znaczącego miejsca na poziomie 7000 $, gdzie nałożyło się na siebie kilka rzeczy. Retest linii trednu z dziennego wykresu, retest linii szyi odwróconego dziennego oRGR oraz poziom 61,8 fibo ostatniego impulsu wzrostowego. Cena jest w dobrym miejscu na kupno, jeżeli pojawi się sygnał.

Jeżeli jednak świeca tygodniowa zamknie się formacją objęcia jest duże prawdopodobieństwo, że cena zechce ponownie przetestować poziom 6000 $.

Mempool
Poniżej przedstawiamy aktualną sytuację na mempoolu (wykres prezentuje ostatnie 7 dni). Fee do kolejnego bloku wynosi 1.1 sat/byte. Średnia fee tygodniowa wyniosła BTC 16.39 sat/byte.

Blockchain
Średnia przetworzonych transakcji na najbardziej aktywnych blockchainach z ostatnich 7 dni.

--------------------------------------
Gotową analizę w formie szablonu na platformę MT5, będzie do pobrania jutro jak zawsze za darmo z naszej strony.

Baza szablonów: https://jpktraders.pl/szablony.html

Nasze szablony pozwolą Ci na praktyczną weryfikację zarówno naszych jak i Twoich analiz, pomogą Ci w nauce handlu, zapewnią ciągłość analiz i wgląd w rozwój sytuacji, a przede wszystkim dadzą możliwość wykorzystania ich w tradingu
-------------------------------------

Dodatkowo stan sieci Bitcoina podajemy codziennie na https://twitter.com/jpktraders oraz przez newsletter i messengera.

Link do analizy: https://jpktraders.pl/analizy.html#!/posts/Konsola-po-pokonaniu-kolejnego-oporu/190

Zawarta treść w analizie nie jest sponsorowana. Stworzyliśmy punkt kompleksowej obsługi, który zaspokoi Twoje potrzeby związane z kryptowalutami. Czy masz pytania dotyczące tego, jak wypadł ICO? Zapewniamy recenzje. Czy chcesz poprawić swoją wiedzę o kryptowalutach? Zapewniamy treści edukacyjne. Czy chcesz być na bieżąco ze stanem sieci Bitcoina? Zapewniamy to.

  • 1
  • Comment
    0
ADD IMAGE