Bitcoin - (wschodząca) gwiazda

$0.01

0.03 $ earned

16 views

Click to zoom in
JPK Traders
JPK Traders added a new post
3 years ago

Kapitalizacja rynku kryptowalut nadal rośnie i wynosi obecnie ponad 452.5 mld $. Natomiast dominacja Bitcoina naw całym rynku kryptowalut nadal odnotowuje spadki. W ciągu tygodnia spadła ona z 36.7% do 36%.

W zeszłym tygodniu przedstawiliśmy 2 możliwe scenariusze by dołączyć się do wzrostów. Cena wybiła opór 9 500 $ i właśnie testuje go od góry. Widzimy jak buduje się formacja gwiazdy porannej. Jeżeli obecna świeca zamknie się minimum w 50% pierwszej świecy z tej formacji, to będzie to dobry sygnał zakupowy. Take profit wyznaczamy na poziomie 12 000 $.

A już jutro udostępnimy Wam gotową analizę na platformę MT5 brokera XM. Szablon będzie do pobrania jak zawsze za darmo z naszej strony.

Baza szablonów: https://jpktraders.pl/szablony.html

Nasze szablony pozwolą Ci na praktyczną weryfikację zarówno naszych jak i Twoich analiz, pomogą Ci w nauce handlu, zapewnią ciągłość analiz i wgląd w rozwój sytuacji, a przede wszystkim dadzą możliwość wykorzystania ich w tradingu.

Dodatkowo stan sieci Bitcoina podajemy codziennie na https://twitter.com/jpktraders oraz przez newsletter i messengera.

Poniżej nasza relacja z konferencji Chainges z Amsterdamu. Na zdjęciach i filmach staraliśmy się uchwycić najważniejsze informacje oraz ciekawostki z wykładów!

Nagrania z wydarzenia:
https://jpktraders.pl/image/chainges0605.mp4
https://jpktraders.pl/image/chainges06052.mp4

  • 3
  • Comment
    0
ADD IMAGE