Bitcoin jak kamień w wodę?

$0.02

0.10 $ earned

52 views

Click to zoom in
JPK Traders
JPK Traders added a new post
3 years ago

Bitcoin jak kamień w wodę?
Dominacja Bitcoina wzrasta do poziomiu 57.8%. Kapitalizacja całego rynku kryptowalut dalej spada do 188 368 mld $ w chwili obecnej.

Sytuacja na wykresie
Cena BTC nadal utrzymuje się w strefie ceny 6000 USD. Tygodniowa świeca objęcia nie jest dobrym znakiem dla byków, a więc trzeba być ostrożnym z kupnem na podstawie analizy technicznej. Widzimy na wykresie coraz słabsze fale wzrostowe, co może się przyczynić do dalszych spadków. Jest jednak duże prawdopodobieństwo, że zanim cena się obsunie w kierunku południowym, rynek zechce przetestować tygodniową świecę zwiastującą dalsze spadki.

Mempool
Poniżej przedstawiamy aktualną sytuację na mempoolu (wykres prezentuje ostatnie 7 dni). Fee do kolejnego bloku wynosi 19.1 sat/byte. W tym tygodniu zapłaciliśmy mniej za transakcje niż w poprzednim. Średnia fee tygodniowa wyniosła BTC 19.27 sat/byte.

Live Chat
Przy okazji zapraszamy do rozmowy z nami do nowo stworzonego live chata na portalu TradingView, gdzie będzie można z nami dyskutować na żywo o rynku kryptowalut i nie tylko.
https://pl.tradingview.com/chat/#cSkP4yJSpX1Ez8r5

Link do analizy: https://jpktraders.pl/analizy.html#!/posts/Bitcoin-jak-kamie-w-wod/205

Zawarta treść w analizie nie jest sponsorowana. Stworzyliśmy punkt kompleksowej obsługi, który zaspokoi Twoje potrzeby związane z kryptowalutami. Czy masz pytania dotyczące tego, jak wypadł ICO? Zapewniamy recenzje. Czy chcesz poprawić swoją wiedzę o kryptowalutach? Zapewniamy treści edukacyjne. Czy chcesz być na bieżąco ze stanem sieci Bitcoina? Zapewniamy to. Zapraszamy kontakt@jpktraders.pl.

  • 0
  • Comment
    0
ADD IMAGE