Bitcoin, magiczny pin bar

$0.02

0.10 $ earned

51 views

Click to zoom in
JPK Traders
JPK Traders added a new post
3 years ago

Scenariusz się sprawdza i pniemy do góry. Cena napotkała jednak na silny opór.

Kapitalizacja całego rynku kryptowalut wzrosła w ciągu tygodnia do ponad 235 mld $ w chwili obecnej. Natomiast dominacja Bitcoina spadła do niespełna 53%. Cena BTC w ciągu ostatnich 24 godzin rośnie o 1.84%.

Sytuacja na wykresie
Trzy tygodnie temu pisaliśmy o wzrostowej reakcji na wzrostową linię tendencji. Wyrysowała się wtedy wzrostowy pin bar. Od tego momentu cena nadal rośnie i znajduje się już ponad 7 000 $.

Na interwale czterogodzinowym wyrysowaliśmy w poprzednich analizach scenariusz do podłączenia się do wzrostów. Jak widać cena wybiła opór 6 800 $ i wytestowała go od góry. Pojawił się sygnał kupna - świeca objęcia. W chwili obecnej cena zmaga się z pokonaniem 50% zniesienia Fibo ostatniego impulsu spadkowego. Docelowym tp krótkoterminowym jest opór w okolicy 7900 $ zbiegający się ze zniesieniem Fibo 78.6%.

Mempool
Poniżej przedstawiamy aktualną sytuację na mempoolu (wykres prezentuje ostatnie 7 dni). Fee do kolejnego bloku wynosi 12.3 sat/byte. W tym tygodniu zapłaciliśmy więcej za transakcje niż w poprzednim. Średnia fee tygodniowa wyniosła BTC 22.38 sat/byte.

Live Chat
Przy okazji zapraszamy do nowo stworzonego live chata na portalu TradingView, gdzie będzie można z nami dyskutować na żywo o rynku kryptowalut i nie tylko
Live chat: https://pl.tradingview.com/chat/#cSkP4yJSpX1Ez8r5

Szablony MT5
Gotową analizę w formie szablonu na platformę MT5 brokera XM, do pobrania jak zawsze jutro za darmo z naszej strony.
Baza szablonów: https://jpktraders.pl/szablony.html

Nasze szablony pozwolą Ci na praktyczną weryfikację zarówno naszych jak i Twoich analiz, pomogą Ci w nauce handlu, zapewnią ciągłość analiz i wgląd w rozwój sytuacji, a przede wszystkim dadzą możliwość wykorzystania ich w tradingu.

Zawarta treść w analizie nie jest sponsorowana. Stworzyliśmy punkt kompleksowej obsługi, który zaspokoi Twoje potrzeby związane z kryptowalutami. Czy masz pytania dotyczące tego, jak wypadł ICO? Zapewniamy recenzje. Czy chcesz poprawić swoją wiedzę o kryptowalutach? Zapewniamy treści edukacyjne. Czy chcesz być na bieżąco ze stanem sieci Bitcoina? Zapewniamy to. Zapraszamy kontakt@jpktraders.pl.

  • 2
  • Comment
    0
ADD IMAGE