Bitcoin - nie jest kolorowo

$0.00

0.01 $ earned

5 views

Click to zoom in
JPK Traders
JPK Traders added a new post
4 years ago

Kapitalizacja rynku kryptowalut wzrosła w ciągu ostatniego tygodnia do ponad 351 mld $. Pierwsza dziesiątka w rankingu oprócz Ioty i Eos odnotowuje wzrost w ciągu ostatnich 24h.

Bitcoin ewidentnie nie rozpieszcza hodlerów. Po wybiciu dołem poziomu 7 900 $ cena nie zdołała wrócić jeszcze aby wytestować to miejsce od dołu. Jeżeli opór ten zdoła wybronić kurs przed dalszymi wzrostami, to kolejnym targetem jest wsparcie 5 800 $. Kupno niezmiennie zalecamy po wybiciu oporu 9 500 $ i teście tego miejsca od góry.

Mempool
Poniżej przedstawiamy aktualną sytuację na mempoolu (wykres prezentuje ostatnie 7 dni). Fee do kolejnego bloku wynosi 3.1 sat/byte. Średnia fee tygodniowa wyniosła 13.85 sat/byte

Blockchain
Średnia przetworzonych transakcji na najbardziej aktywnych blockchainach z ostatnich 7 dni.

Gotową analizę w formie szablonu na platformę MT5 brokera XM, do pobrania już jutro jak zawsze za darmo z naszej strony.

Baza szablonów: https://jpktraders.pl/szablony.html

Nasze szablony pozwolą Ci na praktyczną weryfikację zarówno naszych jak i Twoich analiz, pomogą Ci w nauce handlu, zapewnią ciągłość analiz i wgląd w rozwój sytuacji, a przede wszystkim dadzą możliwość wykorzystania ich w tradingu.

Dodatkowo stan sieci Bitcoina podajemy codziennie na https://twitter.com/jpktraders oraz przez newsletter i messengera.

Analiza również dostępna jest na https://jpktraders.pl/analizy.html#!/posts/Bitcoin---nie-jest-kolorowo/177

  • 0
  • Comment
    0
ADD IMAGE