Bitcoin, sprzedający górą

$0.00

0.02 $ earned

10 views

Click to zoom in
JPK Traders
JPK Traders added a new post
4 years ago

Kapitalizacja rynku kryptowalut ponownie odnotowała spadki. W ciągu tygodnia spadła ona do poziomu 326.5 mld $. Dominacja Bitcona nieznaczne wzrosła osiągając prawie 38.5%.

Poziom 7 900 $ został wybity dołem co pokazuje silną presję sprzedających. Chwilowo spadki zostały zatrzymane na lokalnym wsparciu. Jeżeli cena wróci do oporu 7 900 $, będzie można dołączyć się do sprzedających. Miejscem docelowym będzie wsparcie 5 800 $. Na kupno zalecamy poczekać aż do wybicia poziomu 9 500 $ i do testu tego miejsca od góry.

Mempool
Poniżej przedstawiamy aktualną sytuację na mempoolu (wykres prezentuje ostatnie 7 dni). Fee do kolejnego bloku wynosi 1.0 sat/byte. Średnia fee tygodniowa wyniosła 26.99 sat/byte.

Blockchain
Średnia przetworzonych transakcji na najbardziej aktywnych blockchainach z ostatnich 7 dni.

Gotową analizę w formie szablonu na platformę MT5 brokera XM, do pobrania już jutro jak zawsze za darmo z naszej strony.

Baza szablonów: https://jpktraders.pl/szablony.html

Nasze szablony pozwolą Ci na praktyczną weryfikację zarówno naszych jak i Twoich analiz, pomogą Ci w nauce handlu, zapewnią ciągłość analiz i wgląd w rozwój sytuacji, a przede wszystkim dadzą możliwość wykorzystania ich w tradingu.

Dodatkowo stan sieci Bitcoina podajemy codziennie na https://twitter.com/jpktraders oraz przez newsletter i messengera.

Analiza również dostępna jest na platformach:
TradingView PL: https://pl.tradingview.com/u/jpktraders/
FXParkiet: http://fxparkiet.pl/profile.php?user=JPKTraders
Steemit: https://steemit.com/@jpktraders

  • 1
  • Comment
    0
ADD IMAGE