Bitcoin, szansa na wzrosty

$0.02

0.08 $ earned

39 views

Click to zoom in
JPK Traders
JPK Traders added a new post
3 years ago

Kapitalizacja całego rynku kryptowalut dalej spada z 216.5 mld $ w zeszłym tygodniu do 215.4 mld $ w chwili obecnej. Dominacja Bitcoina dalej rośnie. Na dzień dzisiejszy osiągnęła 53,7%.

Cena dalej uwięziona pomiędzy magiczną liczbą 6000$, a tymczasowym oporem. Na wykresie tygodniowym wyrysowyje nam się drugi pinbar, który może być zapalnikiem do mocniejszej reakcji po zebraniu sił byków.To jest właśnie ten moment, w którym trzeba być cierpliwym i spokojnie czekać na rozwinięcie sytuacji. Aby dołączyć do kupujących najlepiej poczekać na wybicie i retest tymczasowej strefy oporu i tam zaatakować. Wzrostów dalej możemy się spodziewać do poziomu powyżej 8000$, a więc bez zmian.

Poniżej przedstawiamy aktualną sytuację na mempoolu (wykres prezentuje ostatnie 7 dni). Fee do kolejnego bloku wynosi 3.0 sat/byte. W tym tygodniu zapłaciliśmy więcej za transakcje niż w poprzednim. Średnia fee tygodniowa wyniosła BTC 20.06 sat/byte.

Średnia przetworzonych transakcji na najbardziej aktywnych blockchainach z ostatnich 7 dni:
EOS: 63.1% ⇡ , STEEM: 12.2% ⇡ , BTS: 10.2% ⇣ , ETH: 6.9% ⇡ ,BTC: 2,5% ⇡ , Reszta: 3.1% ⇡

Gotową analizę w formie szablonu na platformę MT5, będzie do pobrania jutro jak zawsze za darmo z naszej strony.

Baza szablonów: https://jpktraders.pl/szablony.html

Nasze szablony pozwolą Ci na praktyczną weryfikację zarówno naszych jak i Twoich analiz, pomogą Ci w nauce handlu, zapewnią ciągłość analiz i wgląd w rozwój sytuacji, a przede wszystkim dadzą możliwość wykorzystania ich w tradingu

Dodatkowo stan sieci Bitcoina podajemy codziennie na https://twitter.com/jpktraders oraz przez newsletter i messengera.

Zawarta treść w analizie nie jest sponsorowana. Stworzyliśmy punkt kompleksowej obsługi, który zaspokoi Twoje potrzeby związane z kryptowalutami. Czy masz pytania dotyczące tego, jak wypadł ICO? Zapewniamy recenzje. Czy chcesz poprawić swoją wiedzę o kryptowalutach? Zapewniamy treści edukacyjne. Czy chcesz być na bieżąco ze stanem sieci Bitcoina? Zapewniamy to. Zapraszamy kontakt@jpktraders.pl.

  • 1
  • Comment
    0
ADD IMAGE