Bitcoin w Japonii :)

$0.00

0.02 $ earned

12 views

Click to zoom in
BitBoy added a new post
3 years ago

Bitcoin w Japonii :)
Japońskie Virtulane dziwczyny debiutują z przytupem ;)

Zespół Japońskiego "idola" - "Virtual Currency Girl" wystąpił w ostatni piątek po to by edukować swoich fanów na temat...... kryptowalut. " Nasze mózgi są przepalone, codziennymi informacjami o krypto"- tak skomentowała 18 letnia liderka grupy na koncercie w tokio, trzeba coś z tym zrobić.

Zespół ma nadzieje promować idee kryptowalut poprzez rozrywkę, chcą pokazać to nie tylko narzędzie spekulacji ale również wspaniała technologia.
Każda z 8 dziewczyn znana w Japoni jako " Kasotsuka Shojo" reprezentuje inną kryptowalute taką jak bitcoin, ethereum, czy ripple. Nosząc maski, falbaniaste minispódniczki i fartuszki pokojówki gromadzą setki fanów.
Każdy z utworów niesie jakieś przesłanie o kryptowalutacie, " The Moon and Virtul Curriencies and Me" ostrzega przed nie uczciwymi operatorami oraz nakłania o zadbania o bezpieczeństwo w internecie.
By cały występ był w klimacie krypto za fotkę trzeba było zapłacić 0,001 BTC. W cenie była wliczony uścisk dłoni i krótka rozmowa. Zespól używa tylko BTC, więc jeśli chcesz mieć ich koncert na urodziny musisz wcześniej zakupić bitcoiny.

Wygląda na to że ich przesłanie w Japoni się przyjęło.
43 letni fan powiedział " Traduje na akcjach i giełdzie walut, ale kryptowalut zawsze się bałem, teraz założę konto na giełdzie kryptowalut, skoro dziewczyny przyjmują tylko w kryptowalutach.
Kolejny fan, 42 letni Makato Sato, dziękuję zespołowi za wprowadzenie w świat kryptowalut.
Koncert zwieńczony był niekończącymi się brawami wraz okrzykami " Cant stop loving You"
"Virtul Currencies Girl" mają ułatwione zadanie pozyskania fanów , gdyż w Japoni Bitcoin uważany jest za prawny środek płatniczy, a prawie 30% globalnych transakcji w grudniu była dominowana w Jenach, I oczywiście są utalentowane ;)
Link do utworu
https://www.youtube.com/watch?v=em4LhTdnHk0

  • 3
  • Comment
    0
ADD IMAGE