Broker XM

$0.98

4.90 $ earned

98 views

Damian added a new post
last year

Cześć wszystkim
Czy ktoś posiada konto U brokera XM.AU ? otrzymałem taką informacje..

Ważna informacja od XM
W oczekiwaniu na zmiany w australijskim otoczeniu regulacyjnym, które wpłyną na funkcje twojego konta i warunki handlu, XM Group zdecydowała się zaoferować opcję klientom (takim jak Ty), którzy znajdują się poza Australią (Klienci zamorscy), aby przenieść swoje konta do XM Global Limited („XM Global”), ponieważ Trading Point of Financial Instruments Pty Ltd („XM AU”) przestanie świadczyć usługi klientom zagranicznym z dniem 11.01.2020 (data wejścia w życie).

Kim jest XM Global?

XM Global jest członkiem XM Group i powiązanego podmiotu XM AU, autoryzowanego i regulowanego przez International Financial Services Commission w Belize. Klienci, którzy zdecydują się na przeniesienie swoich kont do XM Global, zachowają istniejące funkcje konta (np. Poziom dźwigni) i to samo ulepszone środowisko handlowe oferowane przez XM Group.

Szczegóły dotyczące transferu twojego konta i otwartych pozycji do XM Global

Jeśli zdecydujesz się przenieść swoje konto i otworzyć pozycje (jeśli istnieją) do XM Global, musisz mieć świadomość, że XM Global podlega prawu Belize, które nie zapewnia takiej samej ochrony, jaką masz na mocy prawa australijskiego. Zgodnie z prawem australijskim Australijska Komisja Papierów Wartościowych i Inwestycji (ASIC) jest uprawniona do regulowania zachowania XM AU oraz do ochrony konsumentów (takich jak Ty) przed wprowadzającymi w błąd lub wprowadzającymi w błąd i nieuczciwymi zachowaniami związanymi z produktami i usługami XM AU ty. Zgodnie z prawem australijskim, Australian Financial Complaints Authority (AFCA)ma prawo rozpatrywać wszelkie skargi dotyczące produktów i usług, które dostarczył ci Trading Point AU. Jeśli wyrazisz zgodę na przeniesienie do XM Global, nie będziesz już mieć dostępu do tych australijskich przepisów prawa. Zamiast tego Belize International Financial Services Commission (IFSC) będzie regulować postępowanie XM Global i rozwiązywać wszelkie reklamacje, a tym samym chronić cię przed niewłaściwym postępowaniem związanym z produktami i usługami, które XM Global dostarczy ci.

Możesz zainicjować powyższy przelew natychmiast, klikając przycisk „Przenieś moje konto do XM Global” poniżej, a tym samym wyrażasz zgodę na przeniesienie istniejących rachunków handlowych w XM AU do XM Global.

Klikając „Przenieś moje konto do XM Global”, wyrażasz zgodę i zgadzasz się na:

przeniesienie konta (w tym danych osobowych i informacji) oraz otwartych pozycji z XM AU do XM Global;
przeniesienie salda pieniężnego klienta z XM AU do XM Global; i
warunki Umowy z klientem XM Global oraz odpowiednie zasady, które można znaleźć tutaj .
* Przeniesienie nie wpłynie na żadną z twoich otwartych pozycji ani na saldo.

Szczerze mówiąc nie wiem co zrobić zwijać manatki czy się przenosić, proszę o wasze opinie będę bardzo wdzięczny.

P.S Dlaczego tradingDot przestał rekomendować brokera XM ? czy coś się stało ?

 • 2
 • Comment
  14
ADD IMAGE
 • Piotr Kowalczyk
  Piotr Kowalczyklast year

  Z tego co dowiedzieliśmy się od XM.AU wszystkie konta z XM. AU zostaną przeniesione do XM Global. Nie będzie to miało wpływu na funkcjonowanie konta, czy aktualnie otwarte pozycje. Podstawową i główną różnicą jest to że XM Global podlega prawu Belize(Belize International Financial Services Commission… Show more

  1
  • Damianlast year

   Dziwi mnie jedna sprawa posiadam konto na XM global i do wyboru dźwignia max 1:30 a przenosząc konto z xm.au nadal będę miał dźwignie 1:100 ^^ dwa konta w tym samym miejscu na innych zasadach hmm nie podobają mi się takie rzeczy ale może czegoś nie rozumiem, zaakceptuje ich przeniesienie zobaczymy jak… Show more

   0
  • Piotr Kowalczyk
   Piotr Kowalczyklast year

   Ta różnica może wynikać z różnych regulacji, zależnie pod którą regulacją masz kotno możesz posiadać różne dźwignie. Grupa XM ma kilka regulacji CySec, IFSC, ASIC( do końca stycznia)

   0
 • Marek-UK