Byki przejmują stery

$0.03

0.16 $ earned

78 views

Click to zoom in
JPK Traders
JPK Traders added a new post
3 years ago

Bitcoin
Kapitalizacja całego rynku kryptowalut wciąż rośnie i obecnie wynosi ona ponad 845.5 mld zł. Dominacja Bitcoina od ostatniej analizy wzrosła z 51% do niespełna 59% w chwili obecnej. Dodatkowo w ciągu zarówno ostatnich 24 godzin jak i ostatnich 7 dni niemal cała pierwsza dziesiątka kryptowalut w rankingu pod względem kapitalizacji odnotowuje wzrosty. Tylko Binance Coin spada w ujęciu tygodniowym -8%.

Sytuacja na wykresie
„Żeby dołączyć się do wzrostów musimy poczekać aż opór 5 500 $ zostanie pokonany i wytestowany od góry. Kolejnym targetem wtedy będzie poziom 6 060 $” – tymi słowami zakończyliśmy nasza ostatnią analizę BTC.

Poniżej screen przedstawiający obecny poziom cenowy. Jak widać wystarczyło cierpliwie poczekać kilka dni aby taka sytuacja się pojawiła. Cena wybiła górą wspomniany wcześniej opór wytestowała go i teraz kurs BTC wynosi około 7 500 $.

Na wykresie dziennym widać kilka silnych białych świec wzrostowych. Byki nie odpuszczają i wszystko wskazuje na to że już niedługo możemy być świadkami osiągnięcia poziomu 8 170 $.

Mempool
Na chwile obecną fee wynosi 96.0 sat/bajt. Średnia fee tygodniowa wyniosła BTC 59.93 sat/byte.

Link do całej analizy na naszej stronie
https://jpktraders.pl/analizy.html#!/posts/Byki-przejmuj-stery/253

Polecamy
• Ledger Wallet - http://bit.ly/2Wrcy5A

Wsparcie
Działamy non-profit i za nasze analizy nie pobieramy opłat jeżeli uważasz, że warto wesprzeć nasz wysiłek możesz jeszcze bardziej zmotywować nas podziękowaniami.

➡ Nie robimy płatnych szkoleń oraz nie prowadzimy płatnych grup.
➡ Naszą wiedzę udostępniamy za darmo.
➡ Na krypto tradujemy od 2012 roku.
➡ Zawarta treść w analizie nie jest sponsorowana.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

  • 3
  • Comment
    0
ADD IMAGE