Dywidendy z kryptowalut

$0.51

2.44 $ earned

487 views

Click to zoom in
BitBoy added a new post
4 years ago

5 najbardziej profitowych kryptowalut kopanych metodą Proof of Stake.
PoS jest jedną z metod osiągania konsensusu w sieci. Poza wieloma technicznymi aspektami jakie posiadają cyfrowe waluty "kopane" metodą proof of stake, interesującym nas jest otrzymywanie coinów za samo hodlowanie.
Więc jeśli posiadasz jakąkolwiek kryptowalutę, która zabezpiecza sieć metodą PoS powinieneś dowiedzieć się co zrobić by dzięki niej osiągać pasywny przychód. Poniżej lista 7 kryptowalut które ci na to pozwolą.

1.DASH
Bardzo popularna kryptowaluta która jest pionierem w implementacji konsensusu proof of stake. Hodlując Dash`a mamy możliwość otrzymywania dywidend za posiadanie masternoda, haczyk polega na tym, że aby posiadać masternoda musimy być w posiadaniu 1000 coinów Dasha( równowartość 650 tys usd). Hodl 1000 monet pozwoli nam otrzymać dywidendę na poziomie około7,5% w skali roku. Pomijam tu możliwość zysk wynikające z wahań kursu.

2.NEO
Blockchain Neo ma token zwany GAS, Coin ten może być stakowany w portfelu NEO. W tym przypadku nie ma minimum które musimy posiadać a zysk roczny jest na poziomie około 5,5%

3. PiVX
PIVX jest jest synonimem prywatności i bezpieczeństwa transakcji w sieci. To kolejna kryptowaluta która zabezpiecza sieć metodą PoS.
PiVX to fork Dasha z 2016 roku i jest w pełni funkcjonującą kryptowalutą dającą możliwość otrzymywania "dywidend". Ten coin nie posiada żadnego minimum które by dawało możliwość PoS. Inną metodą osiągania przychodu pasywnego jest prowadzenie masternoda. Niestety aby uruchomić masternoda potrzebujemy minimum 10 000 PIVX to jednak pozwala osiągać przychód na poziomie 5% rocznie.

4.OKCash
OkCash jest kryptowalutą która powstał w 2014 roku i jej głównym celem by była używana do mikrotransakcji. Z założenia jest szybka i tania, a dodatkowo oferuje dość duże zwroty roczne z PoS. Wystarczy że będziemy posiadać jakąkolwiek ilość monet i będziemy ja trzymać na specjalnym wallecie przeznaczonym do stakowania. Trzymanie coinów na tym portfelu pozwoli nam otrzymywać "nagrodę" w wysokości 10% rocznie.

5.NAV coin
NAV jest pierwszą kryptowalutą posiadającą podwójny blockchain dla prywatnych transakcji. Jest kryptowalutą powstałą w 2014 roku bazującą na kodzie Bitcoina. NAV daje ci możliwość zarabiania nawet gdy śpisz. Przychód z PoS to około 5% w skali roku.
PoS jest jednym ze sposób uzyskiwania pasywnego przychodu, brak minimum ilości aby móc kopać metodą PoS zachęca wielu nowych użytkowników dodatkowym atutem są zarobki na poziomie 5-10% w skali roku

  • 5
  • Comment
    0
ADD IMAGE