Ethereum wypełnia spadkową sekwencje

$0.01

0.02 $ earned

12 views

Click to zoom in
Łukasz Fijołek - FiboTeam
Łukasz Fijołek - FiboTeam added a new post
3 years ago

Ethereum z ogromną precyzją zareagował na zaporę podażową zbudowaną z motywu FTS i układu harmonicznego o nazwie Crab.

Interwał H4

Obecnie Eth dotarł do punktu ,,D'' lokalnej formacji Ft-Pattern wzmocnionej przez wewnętrzne zniesienie Fibo 50% (Sekwencja ta nie stanowi istotnego wsparcia).

Interwał H1

Pierwszy Tp dla osób rozgrywając Craba, a zarazem okazja to wejścia w długą pozycje znajduje się przy zniesieniu Fibonacciego o wspólczynniku 61,8%, zapora ta wzmocniona jest układem ZZB.

Interwał H4

Informujemy, że treści zaprezentowane w niniejszym serwisie oraz podczas nagrań video nie stanowią rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r, (Dz. U. z 2005 r., Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych ich emitentów lub wystawców. Treści te mają charakter informacyjny i przygotowane zostały z należytą starannością oraz w oparciu o najlepszą wiedzę ich autorów. Autorzy oraz właściciele niniejszego serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym serwisie, a w szczególności za wynikłe z nich straty. Wydarzenie jest przeznaczone dla osób powyżej 18 roku życia zainteresowanych inwestowaniem w produkty finansowe wysokiego ryzyka. Pamiętaj, że te produkty mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

  • 0
  • Comment
    0
ADD IMAGE