Czas na odpoczynek

$0.00

0.02 $ earned

10 views

SELL EURUSD
Click to zoom in
Nick Swan
Nick Swan published an idea on EURUSD, H4
4 years ago

Ale wczoraj eurusd pokazał ruch. Spadek ceny który zrobił 140 świeczkami spadkowymi zniósł 8 wzrostowymi( w czasie wystapienia Trumpa). Cena zmienił sie o 230 pipsów, więc czas najwyższy na odpoczynek i jakąś małą korektę. Aktualny Set, który nie jest jeszcze zakończony jest jednym z dłuższych ostatnich 3 miesięcy. Wybicie 1.0690 spowoduje dalsze wzrosty.

 • 2
 • Comment
  4

Comments

ADD IMAGE
 • JONI4 years ago

  Nick Twój komentarz ma charakter wyłącznie techniczny czy też patrzysz na fundamenty? Mam na myśli jak rynek w dłuższym okresie zdyskontuje wystąpienie Trumpa?

  0
  • Nick Swan
   Nick Swan4 years ago

   Cześć Janusz, zgadza sie tu jest opis wyłącznie techniczny. M15 to zbyt mały TF by brać pod uwagę fundamenty, patrząc zdroworozsądkowo jaki sens ma taka sytuacja że fundamenty "mówią" góra na 1000 pipsów, a trader ma TP i SL na 60 i 30 pipsów, a cena moze zrobić korekte na kilaset pipsów… Show more

   1
 • JONI4 years ago

  Rozsądny komentarz. Rzeczywiście na krótkim TF gorzej z fundamentami choć na newsach bez fundamentów nawet na krótkim TF raczej jest słabo.

  0
  • Nick Swan
   Nick Swan4 years ago

   Ja to widzę tak... Jak idą newsy to nie handluje i nie otwieram pozycji przed info, a jak mam otwarte pozycje to je zabezpieczam lub robię hedge, tak by olać ruch na newsach. Ostatnio miałem zlecenia na rynku bo mój set mi się wydłużył i musiałem Donalda przeczekać ...

   0

That should interest you

Biznes-Broker.com published an idea on EURUSD, H1
NEUTRAL  EURUSD

EURUSD same scenario

As before, so now. We are in a downward trend, and going above the resistance will only give a positive signal to possible long positions.

Lagrad's statement about too strong the euro had an immediate effect in the form of declines in pair with the dollar…