Giełda krypto-walutowa: od zasiłku do....

$0.06

0.13 $ earned

63 views

Emerald-FX
Emerald-FX added a new post
last year

....prywatnych szkół i drogich samochodów. Oj, długo nic nie pisałem, a ten weekend jakiś taki, że co gdzieś nie zaglądnę to znajduję coś czym chciałbym się z Wami podzielić.
Załączam link do historii rodziny Dąbrowskich,....a może ktoś korzystał z omawianej platformy i podzieli się wrażeniami. Dla mnie jest to zbyt piękne, aby było prawdziwe, ale z faktami się nie dyskutuje, co najwyżej można sprawdzać czy informacja, którą się nas karmi jest autentyczna.
Pozdrawiam i czekam na komentarze, bo temat ciekawy, a że ja nie zajmuję się krypto to dla mnie egzotyczny :-) i kurcze....z trudnością przychodzi mi wierzyć w cuda. Oj, komp mi się 'zamroził' i nie mogę dołączyć linka, ale jak zresetuję to natychmiast to zrobię.
https://emdubb.com/ile-jest-w-polsce-milionerow/?ta1=www.msn.com&t2=none&t3=355825672481&t4=d&t5=%2Fnews&t6=&gclid=EAIaIQobChMI8rGs-83X4wIVzjwbC

 • 1
 • Comment
  4
ADD IMAGE
 • Emerald-FX
  Emerald-FXlast year

  Jest już link do strony z historią.........miłego czytania
  Z artykułu wynika, że platforma ma swój algorytm, który przeprowadza transakcje za właścicieli kont. No cóż, jeżeli ten system strategii działa na kryptowalucie, to dlaczego nie miałby zadziałać na innych instrumentach.

  0
  • Emerald-FX
   Emerald-FXlast year

   Pytanie, jak do tego podejdzie KNF. Teoretycznie może ukarać gościa karą w wysokości do 5 mln za zarządzanie środkami osób trzecich. Myślę, że gość może być łatwym łupem, szczególnie wówczas kiedy ludzie zaczną tracić swoją kasę.

   0
   • Emerald-FX
    Emerald-FXlast year

    Nikomu ta historia się nie spodobała? Na nikim nie zrobiła wrażenia? Nikt nie pofatygował się, aby sprawdzić tą platformę?
    Przynajmniej w teorii powinniśmy tam stadnie pobiec i otworzyć konta, a tu wygląda na to, że boimy się zaryzykować, bo...to zbyt piękne, aby było prawdziwe, prawda? :-)

    0
    • maciejus
     maciejuslast year

     Być może link jest niepoprawny bo przynajmniej u mnie nie może znaleźć tej strony?

     0