KONKURS 2

$0.01

0.06 $ earned

28 views

Emerald-FX
Emerald-FX added a new post
2 years ago

Wow....jakiś koszmar. Niby założyłem konto w FPMarkets (Australijski broker), ale są jakieś problemy z podłączeniem konta. Nie ma go na liście, czyli wprowadziłem 'inny', ale rejestracja nie przeszła. Czy brak możliwości zarejestrowania konta wynika z tego, że nie ma go na liście w TDC?
Zobaczyłem na liście eToro, więc zacząłem coś tam rejestrować.........wyciągnęli ode mnie dane, a konta platformy MT4 jakoś nie widzę, tylko ta debilna strona ze społecznościowym trejdowaniem......chociaż w zasadzie to o to mi chodziło, zacząć używać platformę i zobaczyć jak to tam funkcjonuje. Obsługa klienta: wygląd na to, ze zerowa, ale jeszcze pewnie będę musiał posprawdzać, tak czy inaczej......zarejestrowanie się do konkursu zabiera czas i robi się frustrujące. Miałem nadzieję skorzystać z Naga Markets, ale widzę, że już ich nie ma na liście brokerów w TDC.

 • 0
 • Comment
  9
ADD IMAGE
 • Pamys2 years ago

  Ja mam dwa konta w FPMarkets i nie miałem żadnego problemu z załóżeniem konta. Ma bardzo dobry support, generalnie jest to jeden z lepszych brokerów jakie przerabiałem.

  1
  • Emerald-FX
   Emerald-FX2 years ago

   Dobrze wiedzieć. Daj znać jak będziesz wyciągał kiedyś kasę, ciekaw jestem jak się sprawują. Ja chciałem mieć podobny balans jak inni czyli $10,000 ( a nie 100K) i jak sprawdzałem wcześniej dzisiaj to jeszcze z tym nic nie zrobili, ale może już tak.
   W międzyczasie otworzyłem przez TDC konto w ICMarkets…
   Show more

   0
   • BitBoy2 years ago

    a czemu miał bys miec w konkursie 100K?

    0
   • Emerald-FX
    Emerald-FX2 years ago

    Otworzyłem demo i w FPMarkets z automatu otwierają z $100K, a w ICM mogłem sobie ustawić na $10K

    0
   • Emerald-FX
    Emerald-FX2 years ago

    A TY na co czekasz? Nie chcesz się pobawić?

    0
  • BitBoy2 years ago

   Chłopie, wiesz kiedy konkurs startuje? jeszcze duzo czasu:)

   0
   • Emerald-FX
    Emerald-FX2 years ago

    Tak Mistrzu, jest napisane, że jutro. No, że chyba znowu nie przeczytałem ze zrozumieniem, a póki co tylko 4 konta zarejestrowane. No i obawiam się, że nie zdążysz, a raczej, że się spóźnisz......bo i tak pozwolą Ci się dołączyć nawet po rozpoczęciu. Uważam, że ten konkurs powinien być do końca roku… Show more

    0
   • BitBoy2 years ago

    Ja teraz na nartach jestem, a konto odpalę w poniedziałek. Zresztą w regulaminie jest napisane do kiedy można zakłądac konta konkursowe. A ty nie naganiaj ludzi bo im będzie więcej tym ciężej będzie przytulić parę zielonych ;)

    0
   • Emerald-FX
    Emerald-FX2 years ago

    Jesteś obrzydliwie pragmatyczny :-).......ja lubię od czasu do czasu wierzyć w ideały, więc im więcej uczestników tym lepiej i ciekawiej. Narty.........ależ, ku...........Ci zazdroszczę. Nie połam się. Tymczasem

    0