KONKURS-2: RANKING

$0.28

1.38 $ earned

688 views

Click to zoom in
Emerald-FX
Emerald-FX added a new post
2 years ago

Witam, załączam ranking na otwarcie dnia w oparciu o przybliżone wartości kont.
1/ Agata: nasza trejdująca niewasta umacnia swoją pozycję na 4 miejscu i depcze po piętach Speculator'owi
2/ Grzegorz zaczął tydzień pozytywnie i wysunął się ponownie na pierwsze miejsce na początku tygodnia, ale na chwilę obecną jest na drugiej pozycji
3/ Larcz: utrzymuje pozycję lidera, ale mimo sporej przewagi nad Grzegorzem nie może spać spokojnie, bo ten drugi jest w stanie zaryzykować i np jedną transakcją na 50 Lot przeskoczyć Larcza.
4/ SpeculatorLT: muszę przyznać, że robi na mnie wrażenie z jednego prostego powodu - wykręca wynik na relatywnie małych transakcjach od 0.01 - 2.0 lot. Co prawda wszystkie są na DAX i w pewnym sensie się akumulują, ale jeżeli statystyki nie kłamią, to przeprowadził dopiero 70 transakcji, więc przeciętna wartość transakcji jest raczej niewielka, a tym samym można pokusić się o stwierdzenie, że wykręca wynik przy relatywnie niskim ryzyku.
5/ Dawid Augustyn: wtorek to był Dzień Dawida :-). Kawa w końcu się odbiła i na chwilę equity przekroczyło chyba nawet 20K. Niewykluczone, że Dawid żałuje iż nie zamknął transakcji, bo cena kawy ponownie trochę spadła. Oczywiście nie przyzna się do tego, jeżeli jutro kawa będzie jeszcze wyżej :-)
6/ Emerald-FX: no cóż, swoje 5 minut miałem w zeszłym tygodniu kiedy trejdy mi wychodziły, a equity przekroczyło 25K. Niestety trwało to bardzo krótko. Zlikwidowałem pozycje na ropie, bo na tym instrumencie zacząłem się bezsensownie bawić, kupować i sprzedawać niemal w ciemno, co mnie kosztowało parę tysięcy. Resztę pozycji zostawiłem i od tego czasu moje konto hula jak jojo. We wtorek equity spadło poniżej 4K, aby na koniec dnia być blisko 12K.
Tak czy inaczej, wygląda na to, że rywalizacja o ostatnie premiowane miejsce jeszcze się nie skończyła, bo pięciu zawodników ma bardzo zbliżone wartości kont. W zasadzie zbliżenie się i zagrożenie Agatce i Speculatorowi też nie jest wykluczone, jeżeli ktoś zdecyduje się na jakieś ostre zagranie, które mu wyjdzie.
7/ Przepraszam pozostałych uczestników konkursu za brak wzmianki, ale uwzględniłem tylko te konta, które w chwili przygotowywania post'u były na plusie. Jeżeli kogoś niechcący pominąłem to bardzo przepraszam i proszę o sprostowanie.

 • 3
 • Comment
  2
ADD IMAGE
 • Dawid Augustyn
  Dawid Augustyn2 years ago

  Rachunek cały czas +10k, czyli zamykając z ręki teraz to 20k. Z kawą plan jest prosty, tzn. trzymam do zamknięcia konkursu + piramida Dax. Pozdrowienia z Cypru!

  1
  • Emerald-FX
   Emerald-FX2 years ago

   Uhaaa....z Cypru??? Wypoczywasz, czy jesteś w celach biznesowych? Będzie się coś nowego działo?
   Co do konkursu, to pisałem o stanie konta w czasie publikacji postu :-)

   0