Konto: Long-Term EmerFX

$0.30

1.48 $ earned

74 views

Click to zoom in
Emerald-FX
Emerald-FX added a new post
2 years ago

Dzisiaj na tyle przyjemny dzień, że się troszeczkę pochwalę, bo udało mi się wstrzelić i nie musiałem, jak to zwykle bywa, cierpliwie czekać aż pozycje mi coś dołożą do konta.
Przed południem zamknąłem Long na EURAUD...niestety za wcześnie, bo jak się okazuje spokojnie uderzyłoby w TP. Ale, że miałem też drugą pozycje buy więc zamknąłem tą, która była na przyzwoitym plusie.
Przed chwilą zamknąłem również tą drugą.
USDCHF...miałem zbilansowane pozycje, ale że jedna z nich wyszła 131p na plus to ją zamknąłem. Okazało się to dobrą decyzją bo USD w trakcie dnia się osłabiło.
Dodatkowy BUY na GOLD i SHORT na us.100 okazały się dzisiaj bardzo udane. Obie pozycje zamknąłem niedawno z bardzo dobrymi zyskami jak na to konto. Mam na myśli zyski w pipsach, bo sumy nie powalają, ale też nigdy nie miały tego robić. Jest to ciężko pracujące konto na swój wynik, powoli, ale cały czas do przodu bez głębszych obsunięć.
GBPJPY long: zamknąłem bo straciłem cierpliwość i jak się okazało było to szczęśliwe wyjście, bo obecnie para jest ok 100p poniżej ceny zamknięcia :-)
Tak, że dzisiaj nie tylko piękna pogoda się na południu Polski udała :-)
Pozdrawiam, udanych transakcji i niech się Wam pipsuje

 • 3
 • Comment
  10
ADD IMAGE
 • Dawid Augustyn
  Dawid Augustyn2 years ago

  Elegancko :)

  1
  • Emerald-FX
   Emerald-FX2 years ago

   Dzięki,
   Pamiętasz, pisałem, że będę chciał doprowadzić do 10K (może uda się jeszcze w tym roku osiągnąć ten cel), a później za każdym razem jak dojdzie do 15K wyciągać po 5K. Oczywiście ta koncepcja może się zmienić. Na razie chodzi mi głównie o wypracowaniu sobie 'historii' zarządzania, aby…
   Show more

   1
   • Dawid Augustyn
    Dawid Augustyn2 years ago

    Nie wiem czy założenia są dobre. Moim zdaniem nie ma co robić tego pod publikę tylko dla siebie. Ja mam tak, że fakt, żę ktoś mnie obserwuje i widzi moje transakcje działa bardzo mobilizująco

    0
  • Emerald-FX
   Emerald-FX2 years ago

   Robienie pod publikę? Uważam, że to mobilizuje. Im więcej osób 'pilnuje' wyniku tym bardziej powinno się być odpowiedzialnym. A poza tym jest to kreowanie sobie rynku na przyszłość. Gorzej będzie jak nie wyjdzie.....będzie wstyd i trzeba będzie to przyjąć na klatę :-).
   Dobrze, że dzięki konkursowi…
   Show more

   1
   • Dawid Augustyn
    Dawid Augustyn2 years ago

    Pod publikę, to miałem na myśli handlowanie tylko i wyłącznie dla poklasku i pokazywania pojedynczych zagrań, coś co robimy Rafał Zaorski, a czego nietoleruje. TAk jak napisałem wcześniej, udostępnianie rachunku jest niezwykle mobilizujące, ale efekt jest tylko dla prowadzącego konta wymierny :)

    0
   • Storek2 years ago

    Gdyby nie lewar to forex byłby najbezpieczniekszym rynkiem na świecie. I własnie dlatego powstał lewar by uatrakcyjnić rynek spekulacji na walutach. Bo spadki/wzrosty walut do innych walut rzadko przekracza 1%. w ciągu dnia. To jak "mucha w smole" ;)
    Co do samego rynku walutowego to istnieje…
    Show more

    2
   • Dawid Augustyn
    Dawid Augustyn2 years ago

    Storek co prawda to prawda ;)

    1
   • Show all