Lista GRIDziarzy
$0.04
0.19 $ earned
95 views

Paweł SzwajcarFX added a new post
3 years agoNa grupie traderów tworzymy listę GRIDziarzy.
https://www.facebook.com/groups/168881640501612/
Jest to niechlubna lista osób nadużywających GRIDu i dążących do posługiwania się banknotem 0 EUR lub bilonem. Kto traci czas i traktuje trading jak hazard ???
Na liście jest aktualnie 5 osób, ale potencjał jest na ponad setkę GRIDziarzy.
- 2
- Comment9
Szkoda, NIE ISTNIEJĘ - bo nie ma mnie na Facebooku :-), ale mógłbyś rozwinąć trochę temat, bo nie wiem jak się ma posługiwanie banknotem 0 EUR, czy bilonem do traktowania tradingu jako hazard?
I pytanie: czy spekulowanie (inni wolą inwestowanie) na FX to nie hazard?
Brokerzy próbują publikować tak… Show more
Statystyki są nieubłagane, a dla mnie grid to handel pod alibi po najmniejszej psychologicznej lini oporu., ot coś dla inwestycyjnych ciot :) O krzywej satysfakcji już jakiś czas temu nagrywałem https://www.youtube.com/watch?v=zjOZfF7x2_8
a moze mi ktos wyjasnic co to jest GRID i na czym to polega?bo nie mam zielonego pojecia
Aktywujesz zlecenie i jest coraz większa strata. Następnie, aby mieć lepszą cenę zakupu dokładasz kolejne zlecenia, to dalej spada i znowu dokupujesz powodując.... że ryzyko coraz większe.
dzieki za info.tzn,ze jak rozumiem to jest forma usredniania,tak?
tak
Poważnie to jest GRID? To ja griduję i nie mam z tym problemu. Niby to ma być takie złe? Ciekawe, bo wcześniej nazywało się to 'uśrednianiem ceny zakupu' :-)
Tutaj GRIDziarz z ligi światowej... strata prawie 5mln USD, namiętny GRIDziarz, uśrednianie straty ma we krwi ;) https://www.forexfactory.com/789878
NAMIĘTNY GRIDZIARZ - podoba mi się :-) Dobre na nicka. Z niedowierzaniem trochę wyczytałem, że to było/jest konto LIVE i popłynąć prawie 5 melonów? No cóż, na kimś brokerzy muszą zarabiać. Zdziwiło mnie trochę, że to ktoś z Bułgarii. No, ale jak widać, dzisiaj kasa jest wszędzie...szkoda tylko, że nie… Show more