Masterclas XTB - ile warta jest konferencja

$0.26

1.32 $ earned

66 views

Click to zoom in
BitBoy added a new post
last year

Jedyna obiektywna opinia w internecie , ponieważ sponsoruje się sam ;)

Konferencja jest tyle warta ile jest wart jej najsłabszy prelegent :)
W tym przypadku było trochę inaczej ;)
Dla dla tych co nie byli w Wawie w ostatni piętek napiszę o co biega w tych masterclassach. XTB sobie wymyśliło że raz do roku będą organizować największą w Polsce konferencje online, a do wawy zapraszają tylko swoich klientów. Ta edycja to już 4 edycja masterclass. Nie wiem czy trzeba mieć jakiś większy kapitał u nich czy wystarczy demo hahahaha, ale nie było cięzko się tam zapisać. Za pomysł ze streamowaniem konferencji- graty.
Jak wyglądała sama Konferencja
Konfa odbyła sie w hotelu obok okęcia,
Gdy przyjechałem tam rano, to już stała tam policja na sygnałach i była manifestacja przeciw XTB. Zorganizował ją ten Zaborski Z trading dżem session- chodziło o dewiacje asymetryczną...mieli jakieś tam transparenty pokrzyczeli i pojechali do domu. Mieli zakaz wejscia do budynku.
generalnie konferencja jak konferencja, chociaż na bogato to zrobili. Bo kawa, cistka itd cały czas i w opór+ obiad.....a to się nie często zdarza. Wykłady na klimatyzowanej sali, jedyne co mi przeszkadzało, to wszedobylskie kamery. Mieli kilka kamer na wysięgnikach i na pierwszym wykładzie mi zasłaniały. Na drugim sie przesiadłem i już było ok. Spoko prelegentów dobrali bo był Moskwa, trader21,siudek, Wieczorek, Kwiecień, Jaroszek, longterm rokicki.. itd
Szczerze powiedziawszy to do fajnych wykładów ( dla mnie ) miał Mieczysław Siudek, Moskwa i Tader21. Reszta słabiutko, tzn może ok, ale bez jaj żeby na jedną konferencje mieszać Bączkowskiego, który działał mocno w Philsonie z takimi sławami jak Grzegorz Moskwa czy Zbigniew wieczorek od PA.
Generalnie całe spotkanie uważam za wielki plus, ale następnym razem będę chodził tylko na wybrany wykłady, bo na wszystkie szkoda czasu, lepiej pogadać sobie w kuluarach z wykładowcami czy ludźmi z branży, a nie tracić czas na słuchanie tego samego.

 • 4
 • Comment
  2
ADD IMAGE
 • BitBoylast year

  Przyznać się kto jeszcze był? moze doda swoje odczucia lub opinie

  0
  • Emerald-FX
   Emerald-FXlast year

   Och, wiesz, że gdybym tam był, to był dawno się już pochwalił. Nie rozumiem tylko dlaczego mnie nie zaprosili :-) Chyba za długo mam tam konta :-)
   Dzięki za podzielenie się wrażeniami. Zaborski? Chodzi Ci o Rafała Z? :-)
   Bączkowskiego też bym się specjalnie nie czepiał. Jest już dość rozpoznawalny, a…
   Show more

   0