MONKEY FX - 19th trading session - w piątek zamknęło się 3 pozycje

$0.00

0.00 $ earned

0 views

Click to zoom in
Emerald-FX
Emerald-FX added a new post
4 years ago

Wstępne wnioski:
1/ najwięcej pozycji zostało zamkniętych na parach USDCAD (13) i EURCAD (12) z 19 do tej pory otwarych na każdej z tej pary. To mogłoby świadczyć o tym, że te pary są najlepsze do 'swing trading', ale nie koniecznie.
Może losowo otwarte pozycje były zgodne z trendem? Nie sprawdziłem jeszcze tego.
............................................................
2/ najciekawszy jest chyba fakt, że konto mimo, iż jest na minusie, to największy spadek jaki do tej pory zanotowałem podczas przygotowywania prezentacji (robienia screen print) to -8.72% (9.05.2018), który już następnego dnia zmniejszył się do -4.49%. Muszę przyznać, że jak dla mnie sytuacja, kiedy konto nie odnotowuje dramatycznych spadków np. -20% i fakt, że jak do tej pory największy spadek nie trwał zbyt długo jest dość komfortowa. Myślę, że wielu trejderów chciałaby być w takiej sytuacji. No, cóż to dopiero 19 'trading sessions' i te wstępne wnioski jak najbardziej mogą być zanegowane w przyszłości.
PS. przypominam, że konto MonkeyFX to eksperyment, który polega na codziennym otwieraniu losowych transakcji na 5 parach. Trzy monety: gdy wygrywają 'orzełki' to jest BUY, gdy 'reszki' to SELL. Mam nadzieję, ze nie znudzi mi się bawienie w MonkeyFX i na koniec roku będziemy mogli porównać wyniki przypadkowego trejdowania z zarządzanymi przez nas kontami. Pomału zbliżają się wakacje. Nie wykluczone, że transakcje nie będą przeprowadzane codziennie. Tymczasem pozdrawiam i życzę wszystkim udanych transakcji.

  • 3
  • Comment
    0
ADD IMAGE