MonkyeFX - update

$0.02

0.09 $ earned

46 views

Click to zoom in
Emerald-FX
Emerald-FX added a new post
3 years ago

Co tu pisać? Większość poza Pawłem Szwajcarem pewnie już zapomniało o małpim koncie, na którym były codziennie przeprowadzane losowe transakcje na 5 wybranych parach, czyli nazbierało ich się niemało.
Paweł S. przewidywał, że konto zostanie wyczyszczone i bardzo możliwe, że tak się stanie, bo ekspozycja netto 70K na koncie o wartości nieco ponad 7,350 PLN i dostępnych środkach ok 4,730 PLN nie wróży najlepiej. Ale było już gorzej, kiedy to dostępne środki spadły poniżej 2,000 PLN. Wartość konta jest mocno powiązana z wartością USD, gdyż z pięciu par, aż cztery są w kombinacji z USD. Ale co ciekawe została tylko jedna pozycja na parze AUDUSD . O czym to świadczy? Zostawiam do przemyślenia.
Przypomnę jeszcze tylko, że konto startowało z poziomu ok 11,870 PLN. Nie wiem jak długo będę je trzymał, ale z pewnością do końca roku. Gdyby nastąpił taki moment, że ekspozycja netto spadnie poniżej 50K, to być może znowu wrócę do losowego dodawania pozycji, bo to w sumie ciekawe, czy nie zarządzane konto może się samo wybronić. Pierwsze transakcje zostały zawarte 17.04.2018 i myślę, że to już jest sukcesem, że po 7 miesiącach konto ciągle istnieje, tzn. nie zostało wyczyszczone. Ilu trejderów w tym czasie wyczyściło swoje?

 • 4
 • Comment
  2
ADD IMAGE
 • Emerald-FX
  Emerald-FX3 years ago

  Dodam tylko jeszcze, że dzienny SWAP na koncie to ok 22 PLN. Jeszcze trochę i sam zacznę się dziwić, że jeszcze są na nim jakieś fundusze :-)

  1
  • Emerald-FX
   Emerald-FX3 years ago

   Ależ wpadka, na AUDUSD zostało jedna para na nowym lewarze i 27 na starym. Więc, odpowiedź na pytanie zupełnie się zmienia.
   No nic, jak długo USD się wzmacnia tak długo konto balansuje na krawędzi.

   0