NAGA MARKETS sponsoruje kierowcę Formuły Renault 2.0 Vladimirosa Tziortzisa

$0.02

0.05 $ earned

1 views

Click to zoom in
NAGA Markets PL
NAGA Markets PL added a new post
2 years ago

NAGA MARKETS sponsoruje kierowcę Formuły Renault 2.0 Vladimirosa Tziortzisa. 21-letni kierowca, Vladimiros Tziortzis, startuje w Mistrzostwach Europy Formuły Renault 2.0. Dlaczego NAGA MARKETS postanawia sponsorować młodego kierowcę Formuły?

15 maja, NAGA Markets - Vladimiros Tziortzis po długich treningach z wieloma godzinami na symulatorze i trzema wyczerpującymi testami w słynnych torach wyścigowych Hockenheim, Paul Ricard i Nurburgring jest gotowy na największe wyzwanie swojej kariery, rywalizując w Formuła Renault Eurocup, która rozpoczęła się w kwietniu i trwa w tym miesiącu na Silverstone i Monaco. Dzięki jego talentowi, ciężkiej pracy i wsparciu NAGA MARKETS, jako głównego sponsora Vladimorosa, spełnił się marzenie młodego kierowcy.

NAGA MARKETS, która należy do znanej europejskiej niemieckiej grupy NAGA z branży FINTECH jest potężną i innowacyjna firmą świadczącą usługi inwestycyjne online, z siedzibą na Cyprze i aktywną na rynkach międzynarodowych. W ramach programu odpowiedzialności społecznej firma NAGA MARKETS postanowiła wspierać cypryjski talent powstańczy w bardzo konkurencyjnym i wymagającym sporcie, jakim jest sport samochodowy.

Dlaczego NAGA Markets sponsoruje kierowcę Formuły Renault Tziortzis?
Dzięki NAGA MARKETS flaga Cypru jest obecna na historycznych torach wyścigowych Formuły, takich jak Monza, Silverstone, Monaco, Spa-Francorchamps, Nürburgring, Hockenheim Circuit de Catalunya!

"Sportowiec modelowy" - "W NAGA Markets jesteśmy motywowani ogromną chęcią osiągnięcia sukcesu! W tym celu jesteśmy podekscytowani możliwością sponsorowania Vladimirosa, ponieważ jest on świetnym sportowcem, który ma wyjątkową osobowość, napędzany swoją pasją i zawsze oddany doskonałości. Okazujemy zaufanie młodemu sportowcowi. ".

"Jestem gotowy" – w odniesieniu do jego udziału w mistrzostwach Formuły Renault 2.0, Vladimiros stwierdził: "Jestem gotowy".
Przygotowanie do treningu było doskonałe.

"Chciałbym podziękować NAGA MARKETS z całego serca, ponieważ uwierzyli we mnie, a oni dają mi możliwość bycia obecnym na jednym z najważniejszych mistrzostw w Europie w ramach sportów motorowych".
Mistrzostwa rozpoczęły się w kwietniu w Paul Ricard. Drugi wyścig roku odbył się na Monzy. Sezon obejmuje dziesięć wyścigów, a najważniejszym wydarzeniem jest wyścig Monako 26-27, który odbędzie się w tym samym czasie z wyścigiem Formuły 1 w Monako.

KALENDARZ:
14-15 kwietnia: Paul Ricard, Francja
21-22 kwietnia: Monza, Włochy
19-20 maja: Silverstone, U.K
26-27 maja: Monte Carlo, Monaco
21-22 lipca: Spielberg, Austria
27-28 lipca: Spa, Belgia
1-2 września: Hungaroring, Węgry
14-15 września: Nürburgring, Niemcy
22-23 września: Hockenheim, Niemcy
20-21 października: Circuit de Catalunya, Hiszpania
Aby dowiedzieć się więcej o NAGA MARKETS i Vladimiros Tziortzis, możesz odwiedzić oficjalną stronę sponsorowania NAGA z Vladimiros Tziortzis. Lub skontaktuj się z NAGA Markets pod numerem + 44-20-3824-1887, możesz również wysłać e-mail na adres partners@nagamarkets.com

Zastrzeżenie NAGA Markets
Forex i CFD niesie ze sobą wysoki stopień ryzyka dla Twojego kapitału.
NGC NAGA Markets Renault Formula Vladimiros Tziortzis

  • 2
  • Comment
    0
ADD IMAGE