Niedźwiedzie nie dadzą spokoju

$0.00

0.02 $ earned

10 views

Click to zoom in
JPK Traders
JPK Traders added a new post
4 years ago

Cena Bitcoina nie zdołała pokonać oporu 12 000 dolarów. Spadła ona ponownie do wsparcia 9 500 dolarów, po czym zdołała go pokonać i w chwili obecnej znajduje się poniżej tego wsparcia, co nie jest zbyt optymistycznym scenariuszem. Testujemy kanał spadkowy od góry, z którego wybiliśmy 26 lutego. Kapitalizacja całego rynku kryptowalut w ciągu minionego tygodnia zmniejszyła się z prawie 456 miliardów dolarów do ponad 373 miliardów dolarów. Dominacja Bitcoina pozostała na niemalże tym samym poziomie.

W przypadku dalszych spadków kolejnym poziomem, który może uchronić przed jeszcze głębszymi spadkami jest wparcie 7900 dolarów. Jeśli jednak niedźwiedzie będą dalej w sile to spadki te mogą sięgnąć nawet poziomu 6000 dolarów. Ponowne wyjście ceny nad 9 500 dolarów będzie powodem do szukania miejsca do kupna.

Szablon dla platformy MT5 z gotową analizą przygotowaną przez nas - https://jpktraders.pl/szablony/120318BTC-4h.tpl

Nasze szablony pozwolą Ci na praktyczną weryfikację zarówno naszych jak i Twoich analiz, pomogą Ci w nauce handlu, zapewnią ciągłość analiz i wgląd w rozwój sytuacji, a przede wszystkim dadzą możliwość wykorzystania ich w tradingu.

Analiza również znajduje się pod adresem: https://jpktraders.pl/analizy.html#!/posts/Niedwiedzie-nie-dadz-spokoju/157

Zapraszamy na wydarzenie Expo FxCuffs 2018
https://expo.fxcuffs.pl/

  • 3
  • Comment
    0
ADD IMAGE