Nowa zakładka !!!

$0.01

0.07 $ earned

35 views

Click to zoom in
Tommy
Tommy added a new post
3 years ago

Witam, mam taką myśl może sugestię aby dodać nową zakładkę " ZAGRANIA "
Mamy już Idee, Strategie, Posty, Traderzy ale brakuje zakładki - Zagrania - bądź pod inną nazwą , ale tam były by screeny ze świeżo zajętymi pozycjami !!!
I to już nie są idee !!!!!!!!!!!! ale pokazanie realnie wystawionej na ryzyko kasy !!!!!!! COHONES albo się ma albo hmmm !!!

Co szanowne toważystwo traderskie na taki pomysł ???

Weekendowe przemyślenia na kacu !!!! :)
Pozdrawiam.

 • 1
 • Comment
  7
ADD IMAGE
 • Emerald-FX
  Emerald-FX3 years ago

  Pomysł dobry, ale skoro mowa o 'cojones' to dlaczego jeszcze nie masz zarejestrowanego konta na TradingDot.com?
  Z drugiej strony zakładka byłaby niepotrzebna, gdyby były dopuszczalne IDEE TYLKO Z POZYCAJMI, ale to z drugiej strony mogłoby ograniczyć aktywność. Chociaż idee bez pozycji mogły…
  Show more

  0
  • Tommy
   Tommy3 years ago

   Konta nie mam zarejestrowanego bo nie odczuwam takiej potrzeby !!!
   A jeśli chodzi o zakładkę to będzie albo nie i już :) To tylko myśl przelana na posta :)
   Pozdrawiam

   0
   • Emerald-FX
    Emerald-FX3 years ago

    No cóż, jeżeli walczysz o to, aby pokazywać zagrania, a do tego twierdzisz, że potrzebne są do tego 'cojones', itp itd.......to aby nie być gołosłownym, to powinieneś zarejestrować konto i pokazać, że masz :-)
    Pojedyncze transakcje o niczym nie świadczą. Ale jak pokażesz, że potrafisz prowadzić…
    Show more

    0
  • Tommy
   Tommy3 years ago

   Nie zależy mi na tym , i tak będę robił swoje !!! Żyję ze spekulacji i to sie nie zmieni a to że wrzucam zagrania to dlatego że tak akurat chcę i już samo to pokazuje że mam COJONES bo wrzucam najczęściej zaraz po zajęciu pozycji !!! Pokazując jak wystawiam kapitał na ryzyko .
   O to mi chodzi żeby…
   Show more

   0
   • Emerald-FX
    Emerald-FX3 years ago

    Wolność słowa i wyboru :-) Chociaż jeżeli żyjesz ze spekulacji, to szkoda, ze nie chcesz się podzielić tym jak to robisz.....zostałbyś celebrytą na tym portalu i kto wie może znaleźli by się tacy co chcieliby zapłacić ze ten sekret do sukcesu. Mógłbyś np udostępnić swoje trejdy za opłatą i nie źle na… Show more

    2
   • Hendryk3 years ago

    W pełni popieram to co napisałeś, ale też rozumiem Tommy. Mnie wystarczy jak będzie zamieszczał idee z pokazanymi wejściami , zaraz po.. tak zeby inni też ewentualnie mogli się załapać na jego setup.. Osobiście nie lubię takich idei gdzie ktoś sugeruje ,ze albo będzie pogoda albo nie będzie.

    1
   • Emerald-FX
    Emerald-FX3 years ago

    Nie mam nic przeciwko, a nawet jestem bardzo za, aby do swoich idei dołączać print screens z zajętymi pozycjami. Staram się motywować ludzi, którzy twierdzą, że żyją ze spekulacji, aby zarejestrowali się TD.com, bo tylko wtedy możesz ocenić trafność ich decyzji. Nie dasz rady monitorować ich wszystkich… Show more

    0