Podobno na forexie nie da sie zarabiać

$0.01

0.04 $ earned

22 views

Paweł Augustyn
Paweł Augustyn added a new post
4 years ago

Wiadomość prasowa XTB:
"BLISKO DWUKROTNY WZROST PRZYCHODÓW I REKORDOWE ZYSKI,
DOBRE PERSPEKTYWY NA 2018 R.
W I kw. 2018 r. X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A. (XTB) odnotował podwojenie przychodów do poziomu 113,7 mln zł, pochodna wzrostu obrotów i rentowności transakcyjnej. Zysk z działalności operacyjnej wzrósł do 72,7 mln zł, tj. o 50,5 mln zł rdr. Spółka wykazała rekordowy skonsolidowany zysk netto w wysokości 59,5 mln zł wobec 10,6 mln zł w analogicznym okresie ubiegłego roku. W br. XTB planuje dalszy rozwój bazy klienckiej i oferty produktowej.

– W I kw. 2018 r. odnotowaliśmy blisko dwukrotny wzrost przychodów, efekt wyższego wolumenu obrotu transakcyjnego klientów i wyższej rentowności na lota na wszystkich głównych rynkach działalności. Spółka zakończyła I kw. br. rekordowym zyskiem netto w wysokości 59,5 mln zł. Pozytywny wynik finansowy w I kw. 2018 r. to dobry prognostyk na kolejne kw. 2018 r. – komentuje Omar Arnaout, Prezes Zarządu X-Trade Brokers DM S.A."

To jest fenomen. Przecież są TYLKO drugą stroną transakcji...

 • 6
 • Comment
  1
ADD IMAGE
 • Emerald-FX
  Emerald-FX4 years ago

  Dzięki Pawle, interesująca informacja. Nie mam nic do XTB, mam u nich konta i cieszę się, że broker o polskich korzeniach robi się coraz mocniejszy, bo z dużym prawdopodobieństwem można spodziewać się konsolidacji w biznesie kiedy w życie wejdą mniejsze lewary. Podejrzewam, że wielu mniejszych brokerów… Show more

  2