Podsumowanie tygodnia

$0.00

0.00 $ earned

2 views

Michał Tymura added a new post
3 years ago

Dzięki wszystkim za idee ;) Z mojej strony krótkie podsumowanie tego oraz ubiegłego tygodnia

Jako, że stworzyłem nowy depozyt na potrzeby tradingu z dzieleniem się ideii na tradingdot dwa tygodnie temu należy wam sie krótkie podsumowanie zeszłego tygodnia. Otóż pierwszy mój tydzień był stratny. Obsunięcie kapitału wynosiło dokładnie 33% kapitału początkowego. Wynikało to głównie z serii niezarespektowanych ob oraz błędnie postawionego sl przy zagraniu na EDKU (poziom RR miałem chyba 1:8 co kłóci się z moją strategią i do przewidzenia było, że złapię tak wąskie stop losa. Gdybym dalej był w grze tydzień zakończyłby się bez na plusie... GDYBY...).

Kończący się dzisiaj tydzień wypadł zdecydowanie lepiej niż poprzedni. Poprzednia 33% strata została odrobiona już w poniedziałek a kolejne dni przynosiły pipsy. Zamykam ten tydzien 14% zyskiem co uważam za wynik dobry jednocześnie pozostawiający niedosyt. Dzisiejsze ob na EURGBP znacznie skróciło mój profit (błędem było niezauważenie ob na wyższym interwale czasowym co zostało słusznie mi od razu wytknięte w komentarzu).

Zapraszam do dalszej obserwacji moich idei i postów oraz zachęcam do komentowania, wytykania mi błędów oraz dyskusji. Możecie w komentarzu podzielić się waszą skutecznością z tego tygodnia.

  • 3
  • Comment
    1
ADD IMAGE
  • NickER3 years ago

    Przede wszystkim gratulacje "wybronienia się"....strata 33% niejednego by psychicznie pogrążyła. Dobrze się to czyta :) Jednak czy nie rozważasz odrobinę ostrożniejszego zarządzania ryzykiem? 33% straty w tydzień to zdecydowanie za dużo. Może lepiej mniej ryzykować na transakcję? :) Będę obserwował… Show more

    0