POSTY na TradingDot!

$0.01

0.05 $ earned

27 views

Click to zoom in
TradingDot
TradingDot added a new post
4 years ago

Jeżeli czytasz ten wpis to musiałeś zauważyć, że na TradingDot pojawiła się zupełnie nowa zakładka: Posty. Dzięki niej będziesz mógł poruszać jeszcze więcej ciekawych dyskusji, dzielić się swoją szeroką wiedzą na temat inwestowania, publikując dłuższe wypowiedzi, zadawać pytania i wymieniać się opiniami z innymi członkami naszej społeczności. Poniżej znajdziesz krótki przewodnik jak korzystać z najnowszej funkcjonalności portalu.

Gdzie znajdziesz najnowsze publikacje?

W lewym górnym rogu TradingDot pojawiła się zupełnie nowa zakładka ‘Posty’. To właśnie tam znajdują się wszystkie dostępne posty traderów. Publikacje są uszeregowane od najnowszych, co ułatwia ich przeglądanie. Nie chcesz przegapić postu Twojego ulubionego tradera? Zacznij go obserwować! Drugim miejscem, gdzie znajdziesz posty jest Twoja ‘Strona główna’. Obok idei handlowych i sygnałów ze strategii, będą pojawiać się tutaj również posty od obserwowanych traderów. Na ‘Stronie głównej’ posty są sortowane według ich popularności. Dzięki temu będziesz na bieżąco z najnowszymi komentarzami pod postami traderów, których śledzisz.

Jak dodawać własne posty?

Proces dodawania własnych postów na TradingDot jest bardzo prosty i intuicyjny. Poniżej prezentujemy krok po kroku, co musisz zrobić, aby udostępnić swój pierwszy post:
1. Otwórz zakładkę ‘Posty’
2. Kliknij ‘DODAJ POST, ARTYKUŁ LUB PYTANIE’
3. Wybierz obrazek główny swojego postu ze swojego komputera (opcjonalnie)
4. Dodaj tytuł
5. Dodaj treść
6. Kliknij ‘OPUBLIKUJ’
… gotowe! Analogicznie możesz to również zrobić w zakładce ‘Strona główna’ oraz ‘Idee’ wybierając ‘Post’ jako typ. Pamiętaj, że w treści postu możesz dodawać obrazki, które zobrazują Twoją unikalną treść.

Masz pytania lub sugestie? Dodaj komentarz pod tym poste lub napisz na suport@tradingdot.com.

Życzymy miłego korzystania z nowej zakładki portalu!

  • 5
  • Comment
    0
ADD IMAGE