Premiera TradingDot Coin (TDC) już 5 listopada - otrzymuj wynagrodzenie z TradingDot

$0.18

0.86 $ earned

172 views

Click to zoom in
TradingDot
TradingDot added a new post
3 years ago

Drodzy użytkownicy! Miło nam ogłosić, że po paru miesiącach przygotowań, już w poniedziałek 5 listopada uruchamiamy działanie tokenu TradingDot Coin, który będzie stanowić wynagrodzenie dla aktywnych użytkowników TradingDot. Jednocześnie zapraszamy na premierowy webinar w poniedziałek 5 listopada o 19:00, podczas którego Dawid Augustyn opowie o wszystkich założeniach i sposobie działania TDC jako wynagrodzenia. Zachęcamy każdego do udziału, a zapisać się można tutaj: http://bit.ly/tradingdot-coin-premiera

CO DOKŁADNIE ZMIENI SIĘ 5 LISTOPADA?
Działamy zgodnie z tym, co ogłosiliśmy w poście trzy miesiące temu: https://tradingdot.com/pl/posts?post=546-tradingdot-zap%C5%82aci-ci-za-idee-handlowe-i-posty

Zacznijmy od początku. Tego dnia Wasza reputacja zamieni się w punkty TDC na koncie, przyznane na podstawie wcześniejszej aktywności, jednak na starcie nie spodziewajcie się wielkich ilości na start. Nie możemy sobie pozwolić na przyznanie dużej ilości punktów wstecz, i prawdziwa zabawa zaczyna się od teraz! Aby zbierać TDC należy przede wszystkim:
• uzupełnić profil
• dodawać idee oraz posty i zdobywać lajki
• zbierać unikalne wyświetlenia idei oraz postów
• zbierać obserwujących Wasze profile
• dodawać strategie oraz konta
• zbierać nowych obserwujących Wasze strategie

Zainteresowany/a? Przypominamy jeszcze raz o premierowym webinarze: http://bit.ly/tradingdot-coin-premiera

CO ROBIĆ, ABY ZEBRAĆ NAJWIĘCEJ TDC?
Nasz system zaprojektowaliśmy tak, aby najwięcej wynagradzać za działania, które przede wszystkim rozwijają i powiększają naszą społeczność, a także prowadzą do wzrostu wartości marketingowej portalu. O ile chcielibyśmy mocno wynagradzać za samo dodawanie idei czy postów, tak chcemy uniknąć sytuacji, w której jest duża ilość idei dodawanych na siłę, których jakoś jest wątpliwa. Dlatego uważamy, że prawdziwe miernikiem jakości użytkownika są WYŚWIETLENIA na ideach/postach oraz ILOŚĆ OBSERWUJĄCYCH. W niedalekiej przyszłości (do 1 miesiąca czasu) wprowadzimy także wynagrodzenie za polecenie nowego użytkownika. To na tych wartościach powinny głównie bazować zarobki użytkowników.

Dlaczego tak? Wyświetlenie idei/posta świadczy o tym, że ta treść jest popularna, ponieważ:
-> została gdzieś udostępniona poza portalem, zachęcając nowe osoby do przyjścia na portal
-> zwróciła uwagę istniejących użytkowników
-> została wykorzystana przez portal TradingDot do autopromocji (np. w powiadomieniu push, w mailu)

Z kolei wzrost ilości obserwujących profil/strategie oznacza że:
-> udostępniacie swój profil lub strategię poza portalem, zachęcając nowe osoby do wejścia na portal
-> dodajecie na tyle ciekawych treści, aby zachęcić nowych użytkowników do obserwowania Was
-> Wasz profil/strategia są na tyle popularne, że TradingDot wykorzystuje je do autopromocji (np. przez powiadomienia push, maile)

Natomiast polecenie użytkownika bezpośrednio przyczynia się do powiększenia naszej społeczności. Więcej o tym powiemy w najbliższym miesiącu.

Dlaczego trzy powyższe rzeczy są dla nas tak ważne? Jak na pewno łatwo zauważyć, portal utrzymuje się z reklam. A przychód z reklam zależy od takich statystyk jak liczba użytkowników oraz liczba odsłon. Aby móc Was długoterminowo wynagradzać, musimy powiązać Wasze wynagrodzenie, z przychodem z reklam na portalu. Jest jeszcze inny powód, dla którego powyższe trzy rzeczy są dla nas najważniejsze: chcemy, abyście także Wy działali na rzecz rozwoju portalu. W TradingDot jest nas po prostu za mało, i nie mamy tak wysokich budżetów reklamowych jak broker, aby magicznie sprawić, że portal stanie się bardzo popularny. Dlatego potrzebujemy zaangażowania ze strony użytkowników, które odpowiednio wynagrodzimy :)

Więcej na ten temat wyjaśnimy podczas premierowaego webinaru. Przypominamy link: http://bit.ly/tradingdot-coin-premiera

CO WIĘC ROBIĆ?
-> PISAĆ idee i posty, a następnie je UDOSTĘPNIAĆ wszędzie, gdzie możecie
-> pisać posty/artykuły o wysokiej i unikalnej wartości MERYTORYCZNEJ, które znajdą swoje miejsce wysoko w wyszukiwarce Google :)
-> UDOSTĘPNIAĆ swój profil i strategie wszędzie, gdzie możecie
-> POLECAĆ PORTAL każdemu, kto choćby trochę zainteresowany jest inwestycjami

Będziemy prowadzić specjalne webinary dla osób zainteresowanych głębszą pomocą w promocji TradingDot, podczas których przekażemy Wam naszą wiedze i sposoby, w jaki możecie to najefektywniej robić.

JAK BĘDZIE PRZEBIEGAŁA WYPŁATA?
Proces wypłaty tokena jest dość prosty, ale będzie wymagał od Was:
-> stworzenia portfela kryptowalutowego ERC20
-> zlecenia wypłaty zarobionych tokenów
-> udania się na giełdę, na której MY będziemy odkupować od Was tokeny po z góry określonym kursie (no chyba, że włączą się w to spekulanci ale to tylko może zwiększyć cenę tokena, bo my będziemy stymulować kurs minimalny)
Odnośnie samej giełdy - obecnie załatwiamy sobie miejsce na giełdzie kryptowalutowej, na której będzie odbywać się wymiana TDC/USD. Potrzebujemy na to czasu do (około) końca listopada. Do tego czasu nie będziemy mogli jeszcze odkupować tokenów. Kurs początkowy TDC/USD wyniesie $1,00.

W najbliższych tygodniach opublikujemy szczegółowe poradnik na temat zdobywania i wypłacania TDC.
Więcej te tematy także podczas webinaru premierowego: http://bit.ly/tradingdot-coin-premiera

CZEGO NIE ROBIĆ?
-> To proste - nie można oszukiwać. Może się wydawać, że takie wartości jak ilość odsłon czy ilość obserwujących można łatwo sztucznie napompować. Może i tak, dlatego odpowiedni się przed tym zabezpieczyliśmy. W przypadku wykrycia jakiejkolwiek próby manipulacji wyświetleniami/ilością obserwujących. Osoba dokonująca próby oszustwa bezpowrotnie straci możliwość wypłaty TDC. O wszystkim będzie w osobnym regulaminie używania i wypłaty TDC, ale głęboko wierzymy że nikogo z Was to nie dotyczy! :)
-> Nie usuwać treści jeżeli zdobyły dużo TDC - np usunięcie idei, która zarobiła 2.00 TDC poskutkuje odjęciem ich z Twojego profilu. Jeżeli w treści jest coś co musi zostać usunięte, to lepiej po prostu edytować idee/post. W przypadku strategii, usunięcie jej wiaże się z odjęciem punktów za obserwujących. Lepiej zgłosić się do nas o dezaktywację strategii, wtedy przypiszemy jej etykietę "nieaktywna" i nie będzie pokazywać się na głównej liście

TO DOPIERO BETA
Na koniec taka adnotacja: pierwsze miesiące funkcjonowania TDC mają charakter eksperymentalny. Możemy zmieniać tabelę wynagrodzenia aby dawać wystarczające wypłaty, które zachęcają do działania. Możemy też ograniczać wynagrodzenia za coś, co jest nadużywane. Będziemy też dodawać nowe rzeczy, za które będziemy wynagradzać. To wszystko zależy od Was - możecie nam zgłaszać KAŻDE sugestie i zachęcamy do tego!

To dopiero pierwszy post informacyjny z nadchodzącej serii o TDC. Zapraszamy do obserwowania profilu TradingDot, na którym będziemy publikować różnego rodzaju poradniki i informacje dotyczące COINA. Mamy nadzieję, że pomysł Wam się spodoba!

 • 8
 • Comment
  4
ADD IMAGE
 • Raczek3 years ago

  Pomysł jest jak najbardziej trafiony! Tokenizacja firm, marek i ludzi to jest przyszłość!

  1
  • Emerald-FX
   Emerald-FX3 years ago

   Niestety, nie będę mógł w tym wydarzeniu uczestniczyć. Będzie może nagrane i opublikowane na youtube?

   0
   • TradingDot
    TradingDot3 years ago

    Tak, jutro/pojutrze udostępnimy nagranie na Youtube i tutaj w portalu

    1
   • Emerald-FX
    Emerald-FX3 years ago

    Super, dzięki

    0