Price action d1 test zakończenie.

$0.07

0.33 $ earned

165 views

Click to zoom in
Larcz
Larcz added a new post
2 years ago

A więc kiedyś dawno temu tak chyba z 4 miesiące robiłem test 25 tranasakcji na ichimoku swingi i czy czysto technicznie da radę zarabiać na rynku walut.No link poniżej dla zainteresowanych.A następnie testowałem price action też swing trading tf d1 czysto technicznie nie zwracając uwagi na dane makro z kalendarza i wszystko inne newsy itd.Wynik tak jak widać na statment lekko na plusie zarządzanie kapitałem stała kwota na transakcje.Może gdyby inaczej zarządzać kapitałem to by to pewnie lepiej wyglądało.Nie mniej jednak transakcji było 32 można by napisać że za mała próbka ale mnie to już znudziło.Jestem zbyt pewny swojego że bez analizy fundamentalnej na walutach nie da się zrobić dobrego wyniku.A co do samej strategi to mam pewien pomysł na zlecenia oczekujące wg mojej analizy fundamentalnej.
https://tradingdot.com/pl/traders/33-larcz/posts?post=944-price-action-waluty-test-25-transakcji&apsp=H9LT7919PEWA88SR

 • 4
 • Comment
  3
ADD IMAGE
 • Emerald-FX
  Emerald-FX2 years ago

  Larcz, jeżeli zaczynasz eksperyment z założeniem, że nie zadziała, to raczej tak będzie. Wiem, wiem, nie zakładałeś :-)
  No, ale jeżeli w 4 miesiące robisz 32 trades, to też nie ma szału. Poza tym, z doświadczenia wiem, że testowanie na żywo strategii na koncie demo rzadko wychodzi. Prawda jest taka…
  Show more

  2
  • Storek2 years ago

   Wbrew pozorom uważam, że to bardzo dobry wynik. Bo konto przetrwało i nie ma straty. Bardzo ważny czynnik. Ochrona kapitału najwazniejsze. Ilez to widziałem juz "super" strategii uwalających konta seriami ;)
   Trosze przy niej podłubać, może troche zwiększyć TP i wyjdzie fajna, zarabiająca strategia…
   Show more

   2
   • Larcz
    Larcz2 years ago

    Zgadzam się z wami Emerald Fx oraz Storek mam zamiar wykorzystać price action inaczej na wyższych interwałach z zleceniami oczekującymi.Zobaczymy czy coś z tego wyjdzie oczywiście poinformuję napiszę o tym.

    0