Program referencyjny TradingDot

$0.04

0.19 $ earned

96 views

Click to zoom in
TradingDot
TradingDot added a new post
3 years ago

Masz znajomych zainteresowanych tradingiem? Należysz do grupy lub forum, gdzie nikt nie zna TradingDot? Pomóż nam rozbudować portal! W dniu dzisiejszym uruchamiamy program referencyjny, dzięki któremu otrzymacie 1 TDC (czyli 1 USD) za polecenie portalu każdemu nowemu użytkownikowi.

JAK TO DZIAŁA W PRAKTYCE?

→ Jako użytkownik TradingDot otrzymujesz specjalny kod referencyjny, który można "dokleić" do linku na dowolnej podstronie TradingDot. W celu ułatwienia tego, stworzyliśmy specjalny widżet, dzięki któremu można łatwo skopiować link do danej podstrony (np profil użytkownika, dowolna strategia, idea lub post - nie muszą być napisane przez Ciebie).
→ Gdy przekażesz swój osobisty link do znajomego, w momencie jego rejestracji nasz portal będzie mógł zidentyfikować, że ta osoba kliknęła w Twój link
→ W zamian za pomoc w rozbudowie społeczności TradingDot, na Twoje konto zostanie przyznane 1 TDC (=1 USD)
→ W ramach zabezpieczenia przed nadużyciami, osoba która zarejestruje się z Waszego linku musi potwierdzić unikalność konta wpisując unikalny numer telefonu i zatwierdzając go kodem weryfikacyjnym wysłanym przez SMS podczas rejestracji

JAK ZDOBYĆ WŁASNY LINK?
1) Dla idei/postów: kliknij w nowy przycisk UDOSTĘPNIJ, który pojawił się obok przycisków polubienia/komentarza, a następniej kliknij "Skopiuj swój link"
2) Dla innych podstron: po prawej stronie pojawił się widżet. Wystarczy kliknąć "Skopiuj swój link"

KILKA POMYSŁÓW, GDZIE MOŻESZ UDOSTĘPNIĆ SWÓJ LINK:
→ znajomemu, który ostatnio zainteresował się tradingiem
→ na grupie FB do której należysz
→ na tradingowym forum dyskusyjnym
→ na swoim blogu
→ na swoich profilach społecznościowych, jak FB, Twitter, YouTube

Więcej na temat programu referencyjnego TradingDot w nagraniu: https://www.youtube.com/watch?v=tbJQKfLNWYs

UWAGA: Zabronione jest namawianie do rejestracji osób, które nie są zainteresowane tradingiem oraz tworzenie fałszywych rejestracji.

  • 3
  • Comment
    0
ADD IMAGE