Rekomendowani użytkownicy - nowa funkcja

$0.00

0.01 $ earned

6 views

Click to zoom in
TradingDot
TradingDot added a new post
4 years ago

Drodzy użytkownicy! Przedstawiamy nową funkcję portalu, mającą na celu zwiększyć interakcję nowych użytkowników, którzy niejednokrotnie po rejestracji w portalu nie wiedzą kogo i jak obserwować aby mieć coś w swoim newsfeedzie. Także "starsi" użytkownicy często nie widza postów ciekawych osób, ponieważ opierają się wyłącznie na stronie głównej, nie zaglądając w zakładki idei/postów. Chcemy temu zaradzić!

Rekomendowani użytkownicy to tacy, których (od teraz) każdy użytkownik domyślnie obserwuje. Będzie otrzymywał od nich powiadomienia oraz widział dodawane przez nich treści na stronie głównej.

Jak rekomendowani użytkownicy będą wybierani? Administracja portalu będzie wybierać oraz na bieżąco dodawać osoby, których treści dużo wnoszą do życia portalu i społeczności. Aby stać się rekomendowanym użytkownikiem wystarczy, aby treści spełniały 2 warunki:
1) były publikowane regularnie
2) były ciekawie opisywane - wiadomo im dłuższy opis, tym lepiej, ale będziemy też zwracać uwagę na to co jest na obrazkach, bo często mówią same za siebie

Chętnie przyjmiemy sugestię dotyczące tego, kogo dodać do tej listy :)

A teraz uwaga! Wiemy że "przymusowe" obserwowanie użytkowników ingeruje trochę w wolność. Z tego względu opisaną opcję można całkowicie wyłączyć. Jak to zrobić? Wystarczy przejść do Ustawień>Powiadomienia i odznaczyć opcję "Włącz" przy polu "Obserwuj rekomendowanych użytkownikwów". Jak na obrazku niżej:

Mamy nadzieję, że opcja jeszcze bardziej zwiększy interakcję, zwłaszcza tych nowych użytkowników :)

  • 7
  • Comment
    0
ADD IMAGE