Sentymenty i trendy wśród inwestorów Markets.com

$0.02

0.11 $ earned

54 views

Click to zoom in
Markets.com
Markets.com added a new post
4 years ago

Droga społeczności TradingDot! Chcielibyśmy opisać Wam narzędzie do badania sentymentu i trendów wśród inwestorów na platformie Markets, która jest dostępna pod linkiem: http://bit.ly/trendy-markets

Funkcjonalność Trendy wśród inwestorów Markets.com prezentuje trendy w zakresie kupna i sprzedaży zaobserwowane u inwestorów Markets.com, a wartości są aktualizowane co kilka minut. Wyświetlane procenty wartości sentymentalnej instrumentu są prezentowane z dokładnością do 1% i pochodzą z rzeczywistych danych dotyczących aktualnie otwartych i niedawno zamkniętych pozycji. Funkcjonalność Trendy wśród inwestorów dotyczy liczby transakcji.

Ta innowacyjna funkcjonalność obejmuje swoim zakresem ponad 2000 instrumentów i umożliwia inwestorom śledzenie ich notowań. Wszystkie zdarzenia, które mogą mieć natychmiastowy globalny wpływ na dynamikę i zmienność cen instrumentów, są uwzględniane w procentach wartości sentymentalnej, aktualizowanych i odświeżanych co kilka minut.

Jakie potencjalne korzyści oferuje funkcjonalność Trendy wśród inwestorów Markets.com?
Funkcjonalność może pomóc inwestorom:
• Lepiej zrozumieć trendy w zakresie obrotu instrumentami wśród inwestorów Markets.
• Dokonywać ewaluacji i podejmować decyzje inwestycyjne z uwzględnieniem najnowszych trendów w zakresie kupna i sprzedaży.
• Wyznaczać moment zawarcia transakcji i identyfikować okazje na zawarcie zyskownych transakcji.
• Decydować które okresy wygaśnięcia mogą zapewnić optymalne wyniki.
• Opracować strategie w zakresie ram czasowych transakcji oraz potencjalnie zyskownych momentów kupna i sprzedaży.

Narzędzie jest dostępne za darmo dla każdego posiadacza konta demo lub rzeczywistego w Markets. Przetestuj sam - to nic nie kosztuje! Link: http://bit.ly/trendy-markets

Post sponsorowany

  • 1
  • Comment
    0
ADD IMAGE