TRADING SKILL - konkurs 2tyg (Grupa Traderów)

$0.18

0.88 $ earned

175 views

Click to zoom in
Paweł SzwajcarFX
Paweł SzwajcarFX added a new post
3 years ago

TRADING SKILL
.....................
Konkurs 2 tyg handlu od 20 stycznia 2019 godz. 22:00 (niedziela) do 2 lutego 2019 godz. 0:00 (sobota po zamknięciu rynków w piątek).
Wszystkie metody handlowe dozwolone (GRID, sentymenty, overtrading, fibo, akumulacje, wszystko). Wszystkie instrumenty handlowe dozwolone oraz każdy broker dozwolony.
..
Warunki:
.
-konto z podglądem na serwisach myfxbook lub ForexFactory albo hasło inwestora do wglądu
.
-konto REAL (może być z ukrytym stanem balance i equity, a wielkość rachunku nie ma znaczenia)
.
-konkurs startuje, jeśli będzie minimum 10 chętnych z kontami w podanych serwisach
.
-Max DrawDown na koncie w otwartych pozycjach to 30%, czyli jak spadacie z EQUITY poniżej 70% rachunku startowego to OUT z konkursu (warunek DD dotyczy tylko początkowego kapitału startowego)
***przykład start z 1000 EUR, equity spada poniżej 700 EUR nawet chwilowo to OUT z konkursu, później możecie spadać dowolnie np. z 2000 EUR na 800EUR, ale 700 EUR nie można nigdy przekroczyć
.
-na starcie proszę nie mieć otwartych żadnych pozycji, czyli BALANCE=EQUITY na starcie
.
zakaz dopłacania do rachunku, wypłaty można wykonywać
.
-wygrywa uczestnik z najwyższym % zwrotem na EQUITY (nie trzeba zamykać pozycji na koniec konkursu - w razie wątpliwości prosimy o podanie dokładnego FLOATING P/L na koniec konkursu)
wg równania
[(EQUITY na koniec konkursu - początkowy BALANCE na starcie konkursu)/BALANCE na starcie konkursu] x 100%
.
można zgłaszać max 1 rachunek do konkursu
.
............................
Konkurs jest wstępem do zweryfikowania zarabiających traderów, którzy po późniejszych testach mogą dostać większy kapitał do tradingu. A 3 pierwsze miejsca zostaną omówione na konferencji.
Jesteśmy niezależną grupą i wiemy, że większość straci, dlatego możemy zorganizować taki konkurs z podglądem na wszystkie rachunki (brokerzy nie zorganizują już więcej takiego konkursu, bo to dla nich antyreklama vide xtb masterclass w maju 2017 średnia strata około -20% całej grupy 70 osób w 2tyg. tzn. ekipa TJS średnia strata 19 osób -26%, reszta 51 osób średnio -18%....inni zawsze dają tylko kilka najlepszych miejsc, aby ukryć większość stratnych).
Warunek DrawDown -30% jest konieczny do promowania odpowiedzialnego podejścia do tradingu, nie hazardowego FULL DEPO bez patrzenia na ryzyko.
......................
Linki do kont możecie wstawiać pod tym postem. Po zebraniu 10 uczestników konkurs startuje oficjalnie.

link do konkursu na Grupa Traderów
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=757021447991372&set=gm.319967292059712&type=3&theater&ifg=1

 • 4
 • Comment
  5
ADD IMAGE
 • Paweł SzwajcarFX
  Paweł SzwajcarFX3 years ago

  W tej chwili mamy już ponad 40 uczestników.

  0
  • Emerald-FX
   Emerald-FX3 years ago

   W końcu dobry pomysł, chociaż 2 tyg 'wyścigów' to raczej mało odpowiedzialny okres :-). Ktoś założy konto z $100 (bo nie widzę minimum) i lewarem 500:1, postawi wszystko na jedną kartę i może się uda, tylko gdzie tu jest idea odpowiedzialnego inwestowania czy spekulowania? 'Grupa' musi… Show more

   1
   • Paweł SzwajcarFX
    Paweł SzwajcarFX3 years ago

    Dobre spostrzeżenia... kolejna edycja to co najmniej 1miesiąc czasu.... w tej chwili jest prawie 50 uczestników w obecnej.... i być może już we współpracy z tradingdot kolejna edycja ze statystykami dziennymi uczestników. Co do dobrych praktyk to warunek maxDrawDown -30% nie pozwala szaleć nadmiernie. Show more

    0
   • Emerald-FX
    Emerald-FX3 years ago

    MaxDrawDown -30% jest jak najbardziej ok, ale nie ZAPOBIEGA to zagraniu na 'va bank', które opisałem w pierwszym komentarzu, tym bardziej, że nie musisz ujawniać jakimi kwotami operujesz. Na wszelki wypadek się powtórzę: startujesz z $100 i lewarem 500:1, stawiasz co masz, udaje ci się i udajesz… Show more

    0
  • Sambala3 years ago

   Emerald, zauwaz ze strona jest dosc mloda dlatego malo kont. Dajmy troche czasu.

   0