TradingDot zapłaci Ci za idee handlowe i posty

$0.10

0.60 $ earned

120 views

Click to zoom in
Dawid Augustyn
Dawid Augustyn added a new post
3 years ago

Drodzy użytkownicy! Cieszymy się mogąc w końcu ogłosić, że za niedługo wprowadzimy wynagradzanie użytkowników za dodawane przez nich treści oraz za budowanie swojego profilu tradingowego na TradingDot.

Wiemy, że dodawanie ciekawych analiz, idei czy artykułów wymaga poświęcenia czasu. System wynagradzania nie tylko zrekompensuje ten czas, ale też zachęci wielu nowych użytkowników do pisania i udostępniania jeszcze lepszych treści, sprawiając, że TradingDot rozpocznie realizację długo planowanej koncepcji Social Learningu, o której jeszcze opowiemy w przyszłości. Wierzymy, że dzięki systemowi wynagradzania sprawimy, że jeszcze chętniej będziecie codziennie zaglądać na portal, oraz że osoby dodające analizy, idee oraz posty poczują się docenieni za swoją pracę, bez konieczności bezpośredniej zapłaty ze strony osób czytających.

Kto będzie wynagradzany? To proste. Każdy, kto aktywnie tworzy wartość dodaną w społeczności TradingDot – a zatem każdy kto dodaje idee, posty lub strategie.

Co będzie wynagradzane? To, co przynosi wartość dla innych użytkowników – idee, posty, strategie. Ale jak ją zmierzyć? Uważamy, że najlepszym miernikiem będzie popularność dodawanych treści: ilość unikalnych wyświetleń idei oraz postów, a także ilość osób obserwujących profil lub udostępnione strategie.
W jaki sposób otrzymasz wynagrodzenie? Wynagrodzenie będziemy wypłacać przy użyciu technologii kryptowalut. W związku z tym, stworzyliśmy specjalny token personalny – TradingDot Coin, oparty na standardzie ERC20. Token będzie można wymienić bezpośrednio na kryptowalutę Ethereum, a następnie – gotówkę.

Jeżeli nie jesteś zaznajomiony z technologią kryptowalut – nie przejmuj się! W momencie rozpoczęcia realizacji wynagrodzeń, opublikujemy serię poradników, mówiących jak krok po kroku zamienić ideę w rzeczywiste wynagrodzenie.

Skąd pochodzą środki na wynagrodzenia? Gdy portal posiada dużo wartościowej treści, którą czyta wiele osób, jego wartość marketingowa wzrasta. Dzięki temu, cześć środków z prowadzonych na portalu kampanii marketingowych może zostać przeznaczona dla wynagrodzenia tych, którzy tę wartość tworzą.
Czy obecnie dodana treść się liczy do wynagrodzenia?

Tak. W momencie rozpoczęcia wynagrodzenia, punkty reputacji wszystkich użytkowników zostaną zamienione na tokeny TDC po z góry określonym kursie. Zatem jeżeli do tej pory dodawałeś idee, posty i strategie – otrzymasz pewną ilość tokenów, zależną od reputacji.

Daj znać co tym myślisz. Jeżeli masz jakiekolwiek uwagi/ komentarze koniecznie się nimi podziel.

 • 14
 • Comment
  12
ADD IMAGE
 • Larcz
  Larcz3 years ago

  Ciekawa sprawa na pewno warta podzielenia się z innymi znajomymi.

  2
  • Dawid Augustyn
   Dawid Augustyn3 years ago

   Przede wszystkim bardziej chcemy wyznawać zasadę youtuba niż facebooka. Gdzie wiadomo w przypadku facebooka samo wypowiadanie się i tworzenie treści nie przynosi dodatkowego przychodu

   1
   • Larcz
    Larcz3 years ago

    Jak dla mnie bomba chyba będę musiał się zabrać za wysyłanie pomysłów na handel więcej niż przedtem.Czekam jak to się rozwinie bo z krypto walutami to nie jestem za pan brat więc czekam na poradnik.

    2
  • Emerald-FX
   Emerald-FX3 years ago

   A to ci dopiero..........tyle, że krypto-waluty mnie przerażają :-)
   Ale inicjatywa jak najbardziej słuszna i daje szansę na rozwój portalu. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

   2
   • Dawid Augustyn
    Dawid Augustyn3 years ago

    Nie ma czego się bać. Kryptowaluty w naszym przypadku będą zdecydowanie najefektywniejsze do wynagradzania użytkowników.

    0
   • Emerald-FX
    Emerald-FX3 years ago

    Nie wątpię. Ciekaw jestem czy nie będzie zwyczajnego 'zaśmiecania' byle czym, ale inicjatywa jak najbardziej interesująca bo coś trzeba robić. Może coś wymyślicie, aby przyciągnąć odnoszących sukcesy traderów i zachęcicie ich do rejestrowania kont. Uważam, że kiedyś za dostęp do info o ich transakcjach… Show more

    0
   • bart86
    bart863 years ago

    kryptowaluta jest tu jedynym słusznym i bezpiecznym rozwiązaniem i mam nadzieje że na wysokość nagrody będzie miała ilość polubień ideii, jest już coś podobnego w świecie kryptowalut Steemit, serwis blogowy w całości w blockchain i oparty na kryptowalucie Steem, tutaj chyba sam serwis zostaje tradycyjnie… Show more

    0
  • Piotr Majda
   Piotr Majda3 years ago

   Ciekawy pomysł. :) Prowadzę socialmedia jednego z bardziej popularnych kanałów ogrodniczych i tworzenie treści na youtube znacznie bardziej motywuje niż na fb, gdzie za zasięgi trzeba dodatkowo płacić a youtube sam Cię promuje, jeżeli masz wartościowy content i dodatkowo $ wpływają na konto.

   Pytanie…
   Show more

   2
   • bart86
    bart863 years ago

    bardzo dobry pomysł, pomoże rozwinąć portal, kryptowaluty to nic strasznego a mamy pewność że to co dostaniemy jest nasze, orientuję się w temacie kryptowalut i deklaruje pomoc każdemu jeśli poradnik nie wystarczy :)

    3
    • Dawid Augustyn
     Dawid Augustyn3 years ago

     Co do pytania na temat wartości tokenu i skąd będzie się brał na to popyt. To przede wszystkim my nie chcemy stworzyć wirtualną walutę, która wejdzie do top 10 największych kryptowalut i zrewolucjonizuje świat, bo to są totalnie brednie i sprzedawanie ludziom głupot. Celem naszej kryptowaluty jet rzetelne… Show more

     1
     • Piotr Majda
      Piotr Majda3 years ago

      Proponuję, aby firmy, które chcą zakupić reklamę na portalu, 50% wynagrodzenia dla tradingdot przeznaczali na tokeny i oddawali je z powrotem do puli, która będzie dzielona wśród przyszłych autorów. Drugie 50% będzie trafiać w gotówce dla właścicieli portalu...

      2
    • Dawid Augustyn
     Dawid Augustyn3 years ago

     Kiedy to wprowadzimy? Przede wszystkim chcemy ustalić dokładnie warunki otrzymywania TradingDot Coinów i to jest w sumie na ten moment najważniejsze (to powinno być kwestią maksymalnie września, a dyskusje na ten temat rozpoczniemy w przyszłym tygodniu). Jeżeli ustalimy te wartości to w zasadzie już… Show more

     2