Trochę ostatnich wiadomości

$0.00

0.02 $ earned

10 views

Emerald-FX
Emerald-FX added a new post
3 years ago

Chiny chcą spotkania z amerynkańśkimi przedstawicielami wysokiego szczebla , aby rozładować napięcia w wymianie handlowej. Chcą rownież otrzymać coś w rodzaju listy żądań od USA.

Niemcy: w wewnątrzpartyjnym głosowaniu SPD zdecydowało się na przystąpienie do wielkiej koalicji rządowej. Kanclerz Angela Merkel zostanie zaprzysiężona 14.03.2018 na swoją czwartą kadencję, a Olaf Scholz (SPD) najprawdopodbniej zostanie nowym ministrem finansów.
EUR powinno pozytywnie zareagować.

Włochy: w niedzielę odbyły się wybory do parlamentu obserwowane z pewnym niepokojem, gdyż partia eurosceptyczna (Ruch Pięciu Gwiazd) przynajmniej teoretycznie mogła zdobyć większość parlamentarną i mimo, że prawdopodobnie zdobyła największą liczbę miejsc w parlamencie to ciągle za mało, aby stworzyć rząd większościowy. Oficjalne wyniki mają być ogłoszone około 14.00
EUR może o tej porze wykazać trochę większe ruchy, szczególnie gdyby wyniki wyborów w jakiś sposób zaskoczyły.

 • 4
 • Comment
  2
ADD IMAGE
 • NickER3 years ago

  Czy partia eurosceptyczna we Włoszech oznacza że mogą chcieć się wycofać z UE? Czy to raczej nie jest temat we Włoszech?

  0
  • Emerald-FX
   Emerald-FX3 years ago

   Trudno powiedzieć, ale skoro zrobiła to Wielka Brytania, to czemu nie Włosi? Trzeba tylko umiejętnie zrobić nagonkę, a .............ciemny lud to kupi...jak to powiedział prezes TVP :-)

   2