W oczekiwaniu na wyniki konkursu i........

$0.07

0.34 $ earned

69 views

Emerald-FX
Emerald-FX added a new post
2 years ago

..................wrażenia z Invest Cuffs.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Ciekaw jestem jak będzie oceniana ogólna klasyfikacja w konkursie, gdyż nie we wszystkich przypadkach stan konta zgadza się z wynikiem w procentach. Dobrym przykładem jest 'Dzidek', u którego wynik +110.24% jak najbardziej zgadza się z zyskiem i stanem konta na koniec konkursu. Mam nadzieję, że ten gość i mu podobni zostanie w społeczności TDC i będzie aktywnie dzielił się swoimi ideami :-).
Wcześniej nie zawracałem uwagi na nagrody, ale teraz gdy rzuciłem okiem to zaskoczyło mnie, że za 2 i 3 miejsce, podobnie jak za 4 i 5 nagrody są takie same. Ciekawe dlaczego?
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Invest Cuffs: mam nadzieję, że Dawid i Paweł, oraz Tommy, a może ktoś jeszcze ktoś, podzielą się z nami swoimi wrażeniami. Ja może też coś od siebie dorzucę :-)
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
DO PRZEMYŚLENIA: trzy miesiące po tym jak ECB przestał skupować obligacje rentowność na niemieckim 10-letnim Bund pierwszy raz od 2016 roku spada poniżej zera. Rentowność 10-letnich obligacji japońskich również odnotowuje najniższy poziom od 2016 roku, a oprocentowanie na amerykańskich spada do 2.44%.
Co to znaczy? Spadek rentowności na obligacjach związanych jest z ich wyższą ceną, a to świadczy o tym, że kapitał ucieka w bezpieczniejsze aktywa, czyli jakby to Larcz określił, RISK is OFF. Dla nas, handlujących na CFDs może to oznaczać stagnację na rynku i dalszy brak zmienności, oraz to, że stabilne waluty powinny zyskiwać w stosunku do walut 'surowcowych' i rynków wschodzących.
Ale jak zawsze, przyszłość pokaże co w trawie piszczy i (pewnie jak to najczęściej bywa), jak bardzo się mylę :-0
Oby, bo ten marazm na rynku drenuje moją cierpliwość.
Pozdro i niech się Wam pipsuje

 • 3
 • Comment
  8
ADD IMAGE
 • Emerald-FX
  Emerald-FX2 years ago

  Oj, Panowie pobalowali chyba na Invest CUFFS bo jak na razie cisza......no, ale się nie dziwię, niektóre hostessy warte były grzechu, więc może coś pogrzeszyli :-)

  2
  • BitBoy2 years ago

   System dał ci szanse. Jak byś był 3 to czuł byś się jak drugi, a jak byś był 5 to mógłbys sie czuś jak 4 ;)

   1
   • Emerald-FX
    Emerald-FX2 years ago

    Jestem za fair regułami i gdyby wynik mówił, że jestem 5, to nie czułbym się jak czwarty :-)

    0
  • Dawid Augustyn
   Dawid Augustyn2 years ago

   Cuffsy jako wydarzenie wyszło bardzo fajnie. Niestety widać, że branża i to nie tylko Forexowa, ale tekż akcyjna, kryptowalutowa ma ciężki okres za sobą, a i kolejny rok nie powinien należeć do udanych. Ważne, że coś takiego jest organizowane. To co mi się jeszcze rzuciło w oczy to to, że potworzyły… Show more

   1
   • Emerald-FX
    Emerald-FX2 years ago

    Odpowiedź poniżej :-)

    0
  • Emerald-FX
   Emerald-FX2 years ago

   Dawidzie, ależ byłem, ale jakoś tak trafiłem, że wy (tzn.TY i Paweł) akurat gdzieś żeście się wypuszczali...tzn. w pewnym momencie byłem w pobliżu, jak byłeś przy stoisku, ale akurat niespodziewanie trafiłem na ziomków z mojej wsi, chwilę pogadałem, a TY w międzyczasie znowu gdzieś zniknąłeś. A na gali… Show more

   1
   • Paweł Augustyn
    Paweł Augustyn2 years ago

    Hej! Właśnie nie mogłem skojarzyć kto to się ze mną przywitał na gali... :) Rzeczywiście była taka sytuacja! Kurcze, no to szkoda, że nie mieliśmy okazji wymienić kilku zdań... Rzeczywiście musiałem wyjść, jakoś w połowie. Dla mnie impreza była ok, ludzi troszkę mniej, ale nie mam co narzekać. Kilka… Show more

    1
   • Dawid Augustyn
    Dawid Augustyn2 years ago

    Emerald w tym roku bardzo mało brokerów chce podbić polski rynek. Był z.com, Multibank, Royal i TopFx. Z czego tego pierwszego i ostatniego znam od lat i to są w porządku brokerzy. Co do tych dwóch środków, a w szczególności Royala to biorąc pod uwagę jak wygląda ich dział prawny i że pozwolił na takie… Show more

    1