XTB............a raczej xSocial

$0.10

0.48 $ earned

240 views

Emerald-FX
Emerald-FX added a new post
4 years ago

Gdzieś od stycznia ciężko pracowałem, aby zostać 'signal provider'. a tu masz...zwineli interes, ale prawdę mówiąc nie dziwię się biorąc pod uwagę, że signal providers było nie więcej niż 40 z czego tylko paru miało pozytywne wyniki. Poza tym nie było żadnych danych ilu trejderów ich obserwuje, ile kont jest podłączonych itp itd.
Czy ktoś z tu obecnych zna podobny serwis? Otarłem się o ZULU, ale nigdy nie skorzystałem, być może będę musiał tam jeszcze zaglądnąć, chociaż chciałem skorzystać z usług firmy o polskich korzeniach. Czy ktoś może z ZULU albo innego podobnego serwisu korzystał? Napiszcie jeżeli macie jakieś informacje na ten temat.
Mam paru znajomych, którzy nie chcą trejdować, ale założyliby konta, gdyby mogli podłączyć je do mojego i pod to przygotowywałem grunt w XTB, a tu takie rozczarowanie :-(
MOŻE TradingDot wypełni tą lukę :-)


Otrzymany email:
Drogi Kliencie,
Uprzejmie informujemy, że w związku z zaprzestaniem świadczenia usługi xSocial przez XTB Ltd (wcześniej DUB Investments Ltd), zgodnie z punktem 11.1 Umowy dotyczącej dostarczania Danych transakcyjnych (dalej „Umowa”), niniejszym wypowiadamy Umowę z zachowaniem okresu wypowiedzenia ze skutkiem na dzień 30 czerwca 2018 r. Jednocześnie pragniemy przypomnieć, że wypowiedzenie nie wpłynie na zobowiązania, które zostały uprzednio zaciągnięte przez którąkolwiek ze Stron, ani na wszelkie prawa lub obowiązki, które mogły uprzednio powstać na mocy Umowy lub na jakiekolwiek Transakcje zawarte na mocy Umowy.
Ponadto, pragniemy poinformować, że wraz z rozwiązaniem Umowy, ustaje obowiązek Dostawcy do udostępniania Danych, a XTB Ltd usunie wszystkie dane dotyczące Dostawcy z Platformy i/lub ze Strony internetowej.
Dziękujemy za korzystanie z naszych usług.

Zespół DUB Investments LTD

 • 1
 • Comment
  3
ADD IMAGE
 • Floki4 years ago

  Witam sprawdź eToro

  0
  • Marek-UK
   Marek-UK4 years ago

   Witam
   Ja korzystam z FXTM , maja tam social tradeing, maja regulacje UK i cypryjskie tez.
   Etoro tez powinno byc ok

   0
   • Emerald-FX
    Emerald-FX4 years ago

    Dzięki Panowie za informację, sprawdzę. Co prawda dawno nie szukałem nowych brokerów, eToro jest teraz reklamowane w czasie Roland Gaross, a o FXTM nie słyszałem. Kurcze, myśl o tym, że znowu trzeba założyć nowe konto i pracować nad wynikiem...troszeczkę zniechęcające, no ale może trzeba będzie. Pozdrawiam… Show more

    0